برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز خرید بادام ایران

روش های شور کردن مغز بادام
دورینام مرکز خرید بادام ایران است. دورینام به صورت تخصصی در حوزه بادام فعالیت می‌کند.

برای خرید بادام به صورت مستقیم و یکدست و بدون واسطه با مدیر فروش ما تماس بگیرید

اگر بخواهیم به صورت مختصر محصولات را معرفی نماییم این محصولات عبارتند از:

بادام مامایی، بادام محب، بادام ربیع، بادام منقا و کوهی، بادام سفید، بادام شاهرودی، پودر بادام  و اسلایس بادام روغن بادام درمانی، بادام تلخ، بادام زمینی، بادام زمینی روغن گیری و کره گیری، بادام های زمینی طعم دار، بادام زمینی با غلاف، بادام زمینی بدون غلاف و سایر انواع متفرقه بادام های درختی و بادام های زمینی می باشد.

فروشگاه مغز بادام شیرین ماماییتخصصی کار کردن بر روی یک محصول سبب می شود تمرکز بالایی بر روی تولید آن وجود داشته باشد، ما تیم های متخصص فراوانی را در زمینه تولید فراوری بسته بندی آماده سازی استاندارد‌ها رعایت پروتکل های بهداشتی در زمینه تولید بادام داریم.

ما برای تامین بادام آماده همکاری با ارگانهای دولتی، فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای، کارخانه های تولید کیک و کلوچه، کارخانه های تولید صنایع دارویی و غذایی، عمده فروشان، بازرگانان، فروشگاه های اینترنتی، تاجران داخلی و خارجی و صادرات هیچ گونه محدودیتی نداریم.

بادام سنگی:

بادام سنگی دورینام

بادام سنگی دارای پوستی سفت است و همچنین دارای مغزی شیرین و با توجه به قیمت مناسبی که دارد مورد استقبال بازارهای داخلی و خارجی می باشد، بادام سنگی به دلیل اقلیم ایران در مناطق مختلف از کشور تولید می شود، ما با در دست داشتن تکنولوژی مناسب در زمینه تولید بادام سنگی یکی از بزرگترین مراکز تامین و توزیع بادام سنگی ایران به حساب می‌آیم و همین امر سبب در شده خصوص صادرات بادام سنگی نیز فعال باشیم. کشورهای حاشیه خلیج فارس بهترین و بیشترین تقاضا کننده بادام سنگی می‌باشند.

همانگونه که می‌دانید بادام سنگی شامل ۲ گونه دیم و آبی می باشد، بادام سنگی دیم با توجه به شرایطی که می پذیرد به صورت دیم رشد میکند اما بادام آبی با توجه به نیازهای که دارد باید به صورت دقیق آبیاری شود تا رشد قابل توجهی داشته باشد، تنها تفاوتی که میان بادام سنگی دیم و بادام سنگی آبی وجود دارد میزان مغز آن می باشد.

برای خرید بادام سنگی به صورت عمده برای فروش داخلی و صادرات با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید

بادام مامایی
دورینام، مرکز خرید بادام ایران

کشور ایران یک کشور زرخیز است، به جرات می‌توان گفت بادام مامایی یکی از بی نظیر ترین بادام های جهان می باشد، معمولا بادام مامایی برای صادرات استفاده می شود و با توجه به قیمت بالایی که دارد مردمان عزیز ایران زمین هیچ شناختی از این بادام ندارند.

اما از لحاظ منابع بسیار مغذی و بالایی که دارد یکی از مهمترین موارد از زنجیره غذایی کشورهای خارجی و به خصوص هندوستان می باشد بادام مامایی در ارقام مختلفی تولید می شود و این ارقام فقط و فقط شامل سایزها می باشند و در نژاد آن تاثیر خاصی ندارد.

عمده بادام مامایی ایران در استان چهارمحال و بختیاری تولید می شود، به جرأت می توان گفت ۸۰ درصد این بادام  صادرات می‌شود.

ما مالک چند هزار هکتار از مزارع بادام های مامانی ایران هستیم و همین امر سبب شده که بدون واسطه و یکدست محصول بادام مامایی را به دست بازرگانان فروشندگان عمده فروشان و مشتریان خارجی برسانیم.

بادام ربیع

شرکت عرضه مغز بادام ربیع

بادام ربیع شباهت بسیار زیادی به بادام مامایی دارد و اکثر مشتریان آن را بادام مامایی اشتباه می‌گیرند، بادام ربیع از لحاظ قیمت کاملا رقابتی است و تنها رقیب بادام مامایی می باشد.

بادام ربیع از لحاظ شکل ظاهری اندازه و نژاد تقریباً نزدیک ترین بادام به بادام مامایی می باشد و از لحاظ کیفیت و مواد مغذی نیز همچنین است.

برای خرید عمده بادام مامایی و بادام ربیع با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید، ما بادام مامایی و با ربیع را بدون واسطه و یکدست به دست شما می رسانیم

لازم به ذکر است از مهمترین مشتریان بادام مامایی کشورهای اروپایی، کشورهای آسیایی، و علی الخصوص هندوستان می باشد.

اکثر خرید و فروش ها اینترنتی و از راه دور می باشد، این موضوع کمک می‌کند تا خریدها به سادگی انجام شود و در مدت زمان بسیار پایین به دست خریدار برسد، ما با توجه به قدرت پخش بالا و ارسال محصولات به سراسر کشور به راحتی میتوانیم خریدهای عمده و کلان را به سراسر کشور ارسال کنیم.

بازرگانانی که قصد خرید بادام و صادرات آن را دارند بهترین راهکار برای آنها استفاده از تیم متخصص دورینام می باشد.
ما در شرکت دورینام تیم‌های تخصصی در زمینه آماده‌سازی بارگیری و ارسال بادام داریم که به صورت ویژه درخواست های شما را آماده و تا نقطه بارگیری و بندرهای مختلف کشور ارسال می‌کنند.

ما بادام های صادراتی را به صورت ویژه بسته‌بندیمی‌کنیم که توضیح آن به شرح ذیل است:


ابتدا تمام بادام های صادراتی سرت می شوند، دسته بندی شده تقسیم و مرتب می شوند، سپس در پارچه های سفید به نام متقال قرار می گیرند و به صورت حرفه‌ای و استاندارد دوخت می‌شوند، پس از آن پارچه های ۱۰ و ۱۲ کیلویی حاوی بادام در جعبه های کارتونی سفید قرار گرفته، پرس و بسته بندی می شوند و آماده صادرات و ارسال می شود.

 

برای خرید بادام صادراتی و برای خرید بادام جهت فروش در داخل کشور با مدیر فروش شرکت دورینام نام تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.