برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز خرید بادام زمینی پارس آباد

بادام زمینی یکی از انواع مغز هایی است که علاوه بر داشتن خواص زیادی مانند سایر مغزها، به دلیل قیمت مناسب مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است. بادام زمینی پارس آباد مغان بعد از بادام زمینی آستانه مشهورترین بادام زمینی در ایران است که از نظر خواص و ظاهر با بادام آستانه برابری می کند. برای اطلاع از مراکز خرید بادام زمینی پارس آباد از اطلاعات موجود در این سایت استفاده کنید.

مرکز خرید بادام زمینی پارس آباد

درمان سرطان با بادام زمینی

درمان سرطان با بادام زمینی

بادام زمینی خواص بسیار زیادی دارد، حاوی ویتامین ها و مواد معدنی زیادی است.  ابتدا درمان و پیشگیری از سرطان با بادام زمینی را بررسی می کنیم و بعد خواص دیگر آن را نام خواهیم برد.

محققان می گویند بادام زمینی حاوی مقادیر زیادی از ماده بتا سیتوستول است. این ماده ضد سرطان بوده و از ایجاد تومور جلوگیری می کند. محققان آمریکایی گفته اند که خطر ابتلا به سرطان روده بزرگ در مردانی که بادام زمینی خورده اند ۲۷ درصد و در زنانی که بادام زمینی خورده اند ۵۸ درصد کاهش یافته است.

به گفته محققان خوردن بادام زمینی و انواع آجیل مقاومت انسولین در بدن را کاهش می دهند، به همین دلیل به بهبود سرطان روده کمک می کنند.

طبق گزارش های محققان برای کاهش خطر مبتلا شدن به بیماری های قلبی تا ۳۰ درصد، خطر ابتلا به سرطان تا ۱۵ درصد باید روزانه ۲۰ گرم آجیل مصرف کرد. در نتیجه مرگ زودتر از موعد افراد ۲۲ درصد کاهش میابد.

مصرف بادام زمینی از ابتلا به سنگ کیسه صفرا جلوگیری میکند، کبد را پاکسازی کرده و از ابتلای کبد به بیماری کبد چرب و در نتیجه سرطان کبد جلوگیری می کند.

 بادام زمینی منبع غنی از فیبر است. به همین دلیل مصرف آن حرکات روده را افزایش داده و از ابتلا به یبوست که مادر همه بیماری ها است، جلوگیری کرده و خطر ابتلا به سرطان روده را کاهش می دهد.

خاصیت های دیگر بادام زمینی برای سلامتی عبارتند از:

۱. بادام زمینی سرفه را درمان می کند.

۲. بادام زمینی سودا را از بین می برد.

۳. بادام زمینی زخم مثانه را درمان کرده و مجاری ادرار را پاکیزه می کند.

۴. بادام زمینی حاوی ویتامین ای است که پوست را پاکسازی کرده و جوش را از بین می برد.

۵. ویتامین ای موجود در آن آفتاب سوختگی پوست را درمان می کند.

آشنایی با صادرکنندگان بادام زمینی پارس آباد

آشنایی با صادرکنندگان بادام زمینی پارس آباد

برای آشنایی با صادر کنندگان بادام زمینی طعم دار و باکیفیت کافیست با ما در ارتباط باشید. شما را با قیمت های روز آن آشنا نماییم و سپس بادام زمینی درجه یک را طبق سفارش شما در اسرع وقت برایتان ارسال می کنیم.

 

برای خرید و سفارش با ما تماس بگیرید.

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

شماره فکس: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

آدرس سایت: www.dorinamco.com

پست الکترونیک: info@topalmonds.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.