برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز خرید عمده بادام سنگی داراب

دورینام -قیمت انواع بادام سنگی صادراتی

مرکز خرید عمده بادام سنگی داراب – برای خرید عمده بادام سنگی استان فارس، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان وسایل شهرستان ها می توانید با مدیر فروش شرکت دوری نام تماس بگیرید.

دورینام - بررسی تفاوت بادام سنگی و کاغذی

استان فارس یکی از پرطرفدارترین استان های تولید کننده بادام سنگی می باشد، شهرستان های داراب و استهبان را می‌توان به عنوان پر تولیدکننده بادام سنگی شناخت می شوند، ما تامین کننده مستقیم بادام سنگی استان فارس و شهرستانهای داراب و استهبان هستیم.
بادام داراب و استهبان یکی از نمونه های پر فروش بادام ایرانی است. این بادام پوست ضخیمی دارد و به سختی شکسته می شود. مغز بادام سنگی داراب و استهبان شیرین است و میزان چربی آن بسیار بالا است.  همچنین مغز بادام استان فارس دارای املاح معدنی و مواد مغذی بسیار زیادی می باشد. به همین خاطر از بادام استان فارس علاوه بر مصارف خوراکی در صنایع دارویی آرایشی و بهداشتی نیز استفاده می شود.

برای خرید بادام با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

بادام سنگی استان فارس یکی از معروفترین و برای بیشترین نوع بادام درختی در ایران است که در میان تولید کنندگان به عنوان بادام پرمتقاضی شناخته می شود. سنگی استان فارس و شهرستان های داراب و استهبان مورد تایید و مورد نظر خریداران و تاجران است. درخت بادام سنگی بسیار سازگار است و نیاز آن به آب کم است و به همین خاطر در استان های مختلف که دارای آب و هوای گرم و خشک هستند رشد می کنند.

دورینام - مرکز بادام سنگی

برای خرید عمده بادام سنگی استان فارس، چهارمحال و بختیاری، اصفهان، کرمان وسایل شهرستان ها می توانید با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

یکی از مهمترین مزایای بادام سنگی این است که علاوه بر کیفیت خوب، قیمت بسیار متعادل و مناسبی دارد و این دو مهم سبب شدند تا بادام سنگی تقاضای بسیار زیادی داشته باشد. بادام سنگی به دلیل قیمت مناسب معمولا به صورت عمده خرید و فروش می‌شود.

بادام سنگی سرشار از ویتامین، پروتئین، املاح معدنی، آهن، کلسیم، منیزیم، فیبر، پتاسیم، آنتی اکسیدان، باشد که املاح و موارد ضروری برای سلامتی بدن به شمار می رود. بادام سنگی باعث استحکام دندان ها و  استخوان ها می شود. همچنین این بادام دلچسب و خوشمزه باعث افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن، تحکیم سیستم ایمنی بدن، افزایش قدرت جنسی، کنترل چربی خون و فشار خون و همچنین از بین برنده آلزایمر می باشد.

دورینام -قیمت انواع بادام سنگی صادراتی

شرکت دورینام مالک بخش قابل توجهی از زمین‌های کشاورزی مربوط به بادام شهرهای داراب و استهبان و وسایل شهرستانهای تولید کننده بادام است، این مهم سبب شده است که ما تأمین کننده اصلی و بدون واسطه بادام در ایران باشیم. هم اکنون شما میتوانید برای خرید و فروش بادام سنگی استان فارس و شهرستان های داراب و استهبان با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

مدیر فروش : ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.