برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز خرید و فروش پسته

شرکت درینام مرکز خرید و فروش پسته ایران است و نقش مهمی را در این عرصه ایفا می کند. این شرکت علاوه بر حضور در عرصه فروش و صادرات بین المللی پسته، ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با کشاورزان در راستای حذف واسطه ها دارد.

 

قیمت رقابتی تاثیر به سزایی در خرید و فروش پسته دارد، چرا که هدف اصلی خرید تناژ بالا است و این امر بیانگر آن است یک ریال هم میتواند تفاوت بالایی در قیمت ایجاد کند، در همین راستا تیم فروش و کارشناسان ما آماده پاسخگویی و ارائه مشاوره حرفه ایی در زمینه انواع پسته به شما خریداران گرامی هستند، شما میتوانید برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با ما در ارتباط باشید. کشور ایران با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوای مناسبی که دارد، کشور حاصلخیز در محصولات مختلف پسته است.

 

خرید و فروش پسته کرمان


کرمان منبع تولید انواع پسته می باشد، شما می توانید برای خرید پسته اکبری، پسته احمد آقایی، پسته کله قوچی، و پسته فندقی با مشاوران شرکت‌درینام در ارتباط باشید تا علاوه بر مشاوره و راهنمایی دقیق، درخواست شما در خصوص تامین انواع مختلف پسته را بررسی و بهترین پیشنهاد را به شما ارائه نمایند.

پسته پس از نفت ارز آور ترین محصول صادراتی کشور می باشد که سالیان بخش قابل توجهی از محصولات پسته ایران به کشورهای مختلف از جمله آلمان برزیل هند ایتالیا انگلیس و آمریکا اروپا چین و کشورهای آسیایی و عربی صادرات می شود، سالیانه صادرات پسته ارز بسیار بالایی را وارد کشور می کند و این امر سبب شده است که صادرات پسته مورد توجه بازرگانان و تجار بسیار زیادی باشد.

پسته علاوه بر کشورهایی که نام برده شد به ۱۲۰ کشور دیگر جهان در حال صادرات است، در مجموعه درینام با تامین مستقیم پسته از کشاورزان فرآوری و بسته‌بندی مناسب طبق استاندارد جهانی و طبق نیاز هر کشور می توانیم بهترین پسته را با بهترین قیمت در اختیار خریداران قرار دهیم.

 

هم اکنون برای خرید انواع پسته با ما در ارتباط باشید.


لازم به ذکر است که علاوه بر صادرات در داخل کشور نیز از ارزش بالایی برخوردار است و آن را مادر آجیل یا مادر خشکبار می‌نامیم و در تمام خشکبار های مصرفی ایران و سایر کشورها پسته ۱ عضو جدایی ناپذیر است.

پسته هایی که بر روی درختان باز می شوند آنها را پسته های معمولی و یا پسته های طبیعی می نامند که از لحاظ قیمت قیمت بالایی دارند و در سایز بندی و گرید بندی های مختلف آماده و سرت بندی شده و به فروش می‌رسند، اما برخی از پسته ها دهن بست هستند و دهن آنها روی درخت باز نمی شود که لازم است آنها را به صورت مکانیکی دهم باز یا آبخندان کرد، نرخ این نوع پسته ها کمتر است و برای فروش داخلی مقرون به صرفه تر می باشد.

پسته را در مصارف مختلف مورد استفاده قرار می دهند که معمولاً برای آجیل از پسته خام و یا پسته های طعم دار مانند شور و زعفرانی استفاده می شود و برای بستنی فروشی ها و قنادی ها از پودر پسته و خلال پسته و لپه پسته استفاده می شود. شما میتوانید برای خرید پسته آجیلی و فراورده های مربوط به پسته با تیم درینام در ارتباط باشید.

محصولات آماده فروش با تناژ بالا جهت فروش داخلی و صادرات شرکت درینام عبارتند از:

  1. فروش پسته احمد آقایی
  2. فروش پسته کله قوچی
  3. فروش پسته اکبری
  4. فروش پسته فندقی
  5. فروش پسته بادامی
  6. فروش مغز پسته دهن بست در انواع مختلف
  7. فروش مغز پسته با کیفیت و کال
  8. فروش پودر پسته
  9. فروش خلال پسته و سایر فراورده های مربوط به پسته می باشد.

 

برای خرید انواع پسته در تناژ بالا، با قیمت مقرون به صرفه یکدست و بدون واسطه با مشاوران ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.