برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز خرید پسته – انواع پسته – شرکت بازرگانی درینام

مرکز خرید پسته – انواع پسته – شرکت بازرگانی درینام – مرکز خرید و فروش پسته اعلا در ایران و وتهران می باشد با اینکه قطب تولید پسته ایران رفسنجان است ولی چون تهران پایتخت می باشد میزان عرضه و تقاضا در آن در بسیاری از زمینه ها بالا می باشد.

 

مرکز خرید پسته برای فروش داخلی و صادرات

مرکز خرید پسته - انواع پسته - شرکت بازرگانی درینام

پس پسته ای که در تهران به فروش می رسند یا از طریق واسطه ها به دست شما می رسد یا باید از شرکت های معتبر با قیمت به صرفه تری خرید کنید شرکت بازرگانی درینام با حذف واسطه ها و خرید محصول پسته از زمین های کشاورزی گام بلندی برای تامین کننده و تقاضا کننده برداشته تا سود شامل حال هر دو شود.

 

شرکت درینام علاوه بر فعالیت های صادراتی بخش فروش داخلی خود را گسترش داده ودر زمینه خرده فروشی جهت خدمت رسانی به فروشندگان داخلی عزیزما نیز فعالیت می کند شما می توانید جهت خرید داخلی با شماره خانم خدادوست کارشناس فروش داخلی تماس حاصل فرمایید ۰۹۱۰۰۶۸۷۷۱۶ و اطلاعات مورد نیاز خود در این زمینه به دست بیاورید.

 

انواع محصولات درینام

مرکز خرید پسته - انواع پسته - شرکت بازرگانی درینام
پسته اکبری انس۲۰٫ ۲۲
پسته احمد اقایی انس ۲۴٫۲۶
پسته کله قوچی ۲۲٫۲۴
پسته فندقی ۲۸٫۳۰

 

پسته آبخندان اکبری افلاتوکسین صفر
پسته آبخندان احمد آقایی افلاتوکسین صفر
پسته آبخندان کله قوچی افلاتوکسین صفر
پسته آبخندان فندقی افلاتوکسین صفر

 

مغز پسته قزوین
مغز پسته در انواع کال. لپه ای. دندونه. پودر. خلال

پسته های درجه ۳ غیر صادراتی

 

انس چیست
به میزان پسته موجود در یک کیلوگرم انس پسته می گویند یعنی هر چقدر تعدادپسته هادر ۱کیلو گرم بیش تر باشد انس پسته بالاتری دارد.

 

اگر میخواهیدبه کشورهای عربی و اروپایی در صادرات فعالیت داشته باشید ودر مذاکره با تجار خارجی به مشکل برخوردید شما میتوانید صادرات خود را با خیال راحت به کارشناسان متخصص کشور های  عربی و انگلیسی ما بسپارید و یا از کارشناسان تجارت ما مشاوره بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.