برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز خرید پسته ایرانی

شرکت درینام مرکز خرید پسته ایرانی، برای خرید انواع پسته با ما در ارتباط باشید، ما در مجموعه بزرگ درینام انواع مختلف پسته و بادام را به صورت گسترده تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی میکنیم، یکی از مهمترین رسالت های ما دسترسی سریع به محصولات، و عرضه آنها با قیمت مناسب در بازارهای داخلی و خارجی است.

برای مشاوره و خرید با با در ارتباط باشید و این شماره (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹) به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما است.

پسته چیست؟

پسته گیاهیست که در شمال شرقی ایران کشت می شود و ارزش اقتصادی پسته به عنوان یک محصول استراتژیک جایگاه خاصی را در بین تولیدات کشاورزی دارا است. بخش عمده ای از صادرات غیرنفتی را تشکیل می‌دهد در شرایط کنونی حدود ۵۵ درصد از تولید از صادرات جهانی پسته در اختیار کشور عزیز ما ایران بوده ارزی حاصل از صادرات پسته از ۴۰۰ میلیون دلار می باشد.

مساحت زیر کشت پسته ای ایران پیش از ۳۶۰ هزار هکتار می باشد. استانهایی که پسته در آن کشت می شود عبارتند از خراسان سمنان سیستان و بلوچستان مرکزی اصفهان و قم است.

مرکز خرید پسته ایرانی پسته از ارزش غذایی بالایی برخوردار است مقدار انرژی حاصل از ۱۰۰ گرم مغز پسته حدوداً ۳۲۶ کیلوکالری می‌باشد. شهرستان دامغان با قدمت بیش از ۷۰۰ سال در تولید پسته شرایط مناسب اقلیمی رشد یکی از بهترین و مرغوبترین پسته را به لحاظ وجود ترکیبات ضروری و ارزشمند در واریته های مختلف دارا می باشد

درخت پسته گیاهی است دو پایه یعنی گلهای نر و ماده جدا از یکدیگر بر روی درخت مجزا قرار گرفته است گل آذین درخت پسته به طور کلی خوشه‌ای است ملکه گل ها به یکدیگر فشرده و متراکم هستند، تعداد زیادتری گل مشاهده می‌شود تا در خوشه ماده که فاصله از گلها اگر زیاد است و به همین علت این نوع گلها خوشه افشان و شلی تشکیل می دهند.

انواع پسته شامل:

  • پسته اکبری
  • پسته احمد آقایی
  • پسته فندوقی
  • پسته کله قوچی
  • پسته بادامی

برای مشاوره و خرید با با در ارتباط باشید و این شماره (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹) به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما است.

گلهای ماده دارای یک تخمدان و یک تخمچه، هستند کلاله منشعب و دارای سه شاخه است، برگ درخت پسته از ۵ تا ۷ برگچه تشکیل شده است، ریشه درخت پسته محوری و عمودی است و تا عمق بیشتر از ۲ متر در خاک فرو می رود، و تلقیح گل های ماده به وسیله باد انجام می شود.

مرکز خرید پسته ایرانی
درخت پسته در مناطق مرطوب رشد نمی کند چون با هوا و زمین مرطوب سازگاری ندارد رطوبت زیاد درزمین باعث تولید بیماری صمغ و پوسیدگی یقه درخت می شود که به تدریج در خت را خشک‌میکند، درخت پسته به سرمای شدید زمستان وگرمای زیاد تابستان مقاوم است. و همچنین به کم آبی و خشکی نعمت زیاد نشان می دهد به طوری که درختان کهن را می توان بدون آبیاری به مدت خیلی طولانی زنده نگه داشت خاک مناسب برای کاشت درخت پسته خاکهای لیمونی سبک یعنی و شن ورس میباشد.

برای خرید انواع پسته با ما در ارتباط باشید، ما در مجموعه بزرگ درینام انواع مختلف پسته و بادام را به صورت گسترده تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی میکنیم، یکی از مهمترین رسالت های ما دسترسی سریع به محصولات، و عرضه آنها با قیمت مناسب در بازارهای داخلی و خارجی است.

برای مشاوره و خرید با با در ارتباط باشید و این شماره (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹) به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.