برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز صادرات بادام بوداده در ایران

مزارع بادام مامایی دورینام

ایران از نظر مراکز صادرات بادام بوداده بسیار گسترده می باشد یعنی مراکز ایران در مرز ها و نقاط برداشت کننده این نوع بادام ها وجود دارند تا وقت برداشت این بادام ها را صادر کنند. جهت خرید انواع بادام می توانید با مدیر فروش شرکت دورینام در ارتباط باشید

مرکز صادرات بادام بوداده در ایران

آشنایی با انواع بادام طعم دار

آشنایی با انواع بادام طعم دار بادام طعم‌ دار جزو بادام های پر استفاده و پر متقاضی می باشد چرا که این بادام ها بسیار پر خواص می باشند و نوع طمع دار آن نیز بسیار خوشمزه می باشد که در کارخانه با طعم های مختلف مخلوط شده و سپس به صورت فله و یا بسته بندی به بازار عرضه می شوند.

یکی از بادام های طعم دار بوداده می توان به بادام های بوداده شور اشاره کرد چرا که بیشترین استفاده را در بین بادام های نوع خود می باشد چرا که این بادام ها از بهترین نوع طعم بر خوردار هستند اما بعضی از این بادام ها نیز از طعم های تند و زعفرانی بر خوردار هستند، البته هر کدام از این نوع طعم ها مصرف کنندگان خود را دارند اما بیشترین فروش را بادام های شور دارند.

جهت خرید انواع بادام می توانید با مدیر فروش شرکت دورینام در ارتباط باشید

فروش استثنایی مغز بادام مامایی

بادام های بوداده به بادام هایی می گویند که بعد از برداشت به کارخانه ها رفته و در دیگ ها با حرارت بو داده می شود، این بادام ها از دیگر بادام ها مزه ای خوشمزه تر دارند که این باعث شده متقاضیان به طرف این بادام ها کشیده شوند.

روغن آن ها با این که تصفیه شده اما مواد سمی خود را دارند و فقط برای چرب کردن قسمت های آسیب دیده ی بدن مفید هستند.

عرضه کنندگان بادام بوداده

عرضه کنندگان بادام بوداده عرضه کنندگان بادام های بوداده در سراسر ایران وجود دارند و این بادام ها را به نقاط مختلف کشور عرضه می کنند اما این بادام ها بعد از کارخانه به قسمت های دیگر آن می رود که برای بو دادن بادام انجام می شود و سپس به قسمت های عرضه کننده کارخانه می روند.

بادام طعم دار نیز همانند بادام های بوداده به قسمت های دیگر کارخانه می روند و بعد از طعم دار کردن آن ها که باعث می شود تعداد متقاضیان این بادام ها افزایش یابد به بازار عرضه می شود، این بادام ها بسیار خوشمزه و مفید می باشد و اکثرا طعم های شور دارند.

مغز بادام صادراتی که به کشور های همسایه به خصوص غرب کشور و کشور های خاورمیانه و بعضی از کشور های شمال آسیا صادر می شوند، این مغز بادام ها به دلیل داشتن کیفیت بالا حتی در کشور های خارجی نیز متقاضیان خود را جذب کرده اند و در آن کشور ها نیز عرضه کنندگان ایران وجود دارند.

جهت خرید انواع بادام می توانید با مدیر فروش شرکت دورینام در ارتباط باشید

مدیر فروش : ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.