برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز صادرات خشکبار ایران -درینام

مرکز صادرات خشکبار ایران -درینام -در سال های اخیر با تجربه فراوان به عنوان یکی از مراکز صادرات خشکبار ایران به جهان شناخته شده است .کیفیت و قیمت مناسب سرلوحه کار شرکت بازرگانی درینام می باشد .برای بیشتر آشنا شدن با درینام وصادرات خشکبار در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

مرکز صادرات خشکبار ایران

مرکز صادرات خشکبار ایران -درینام

همه ما می دانیم که صادرات برای یک کشور بسیار مهم است. ایران یکی از کشورهایی است که کالاهای زیادی را به سایر کشورهای جهان صادر می کند. یکی از مواردی که ایران در صادرات آن بسیار موفق است ، صادرات خشکبار است.

امروزه ، توسعه صادرات یکی از مهمترین برنامه های اقتصادی در کشورهای در حال توسعه ، به ویژه کشورهای تک محصولی است که به نفت وابسته هستند. خشکبار ایرانی مانند پسته ، زعفران ، خرما ، انجیر ، کشمش ، زرشک و بادام از ایران صادر می شود و از مزایای مقایسه ای زیادی در درآمد کشور برخوردار است و می تواند بسیار سودآور باشد.

این امر باعث ایجاد ارز و ایجاد اقتصاد پایدار برای کشور می شود. و از طرف دیگر با ایجاد اشتغال برای جوانان این منطقه به رشد صنعت و اقتصاد کشور کمک می کند.

ایران به دلیل گستردگی و دارا بودن محصولات متنوع کشاورزی از تنوع زیادی در زمینه خشکبار برخوردار است. هر ساله هزاران تن خشکبار و آجیل به کشورهای خارجی صادر می شود و از این طریق ایران سود خوبی کسب می کند.

کشورهای آسیایی و اروپایی بیشترین میزان واردات خشکبار از ایران را دارند. خشکبار ایرانی بیشتر به کشورهای اروپایی ، چین ، روسیه ، ژاپن ، عراق ، برزیل ، استرالیا ، کانادا و سایر کشورها صادر می شود.

با توجه به شرایط آب و هوایی ایران و کیفیت مناسب محصولات کشاورزی ، می توان فرصت بسیار مناسبی را برای صادرات خشکبار به بازارهای جهان فراهم کرد. محصولات طبیعی ، قند کم و سلامتی از جمله عوامل تأثیرگذار بر تمایل و افزایش مصرف آجیل در کشورهای مختلف هستند.

آجیل و خشکبار ایرانی در دنیا بسیار معروف است و از کیفیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل خریداران زیادی دارد.

رایج ترین الزامات صادرات آجیل در زیر ذکر شده است:

  • سطح رطوبت: حداکثر برای انواع مختلف محصولات تعریف شده است.
  • اندازه: برای میوه های خشک و خشکبار متفاوت است.
  • مقدار و نوع مواد نگهدارنده
  • رتبه بندی کیفیت

 

قوانین صادرات خشکبار

 

مرکز صادرات خشکبار ایران -درینام

از جمله قوانین صادرات خشکبار ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بسته بندی استاندارد محصولات صادراتی:

برای صادرات خوب شما به بسته بندی خوب نیاز دارید. محصولات باید در جعبه ها و کارتون های خوب قرار بگیرند و باید بسته بندی دقیق داشته باشند.

برچسب گذاری تمام بسته های صادراتی:

شما باید محصولات صادر کننده خود را برچسب گذاری کنید تا هر کسی بتواند اطلاعات را بخواند. نام محصول باید اعلام شود. اگر به طور طبیعی خشک شده یا قند اضافه شده باشد (برای بعضی از میوه های خشک) باید مشخص شود.

اطلاعات در مورد آجیل ها باید به خصوص اگر در پوست باشد باید حاوی مشخصات باشد. برای برخی از میوه های خشک که دارای دانه یا هسته هستند ، برچسب باید این ویژگی را نشان دهد. علاوه بر رتبه بندی ، مشخصات و سال ساخت محصول باید روی برچسب مشخص شود.

اخذ و دریافت گواهی بهداشت از سازمان مربوطه که یکی از مهمترین مراحل و قوانین صادرات آجیل است:

محصولات صادراتی باید سالم باشند و به همین دلیل آنها نیاز به اثبات بهداشت دارند.

ارسال محصولات خود به شرکت های معتبر و قابل اعتماد لجستیک:

شرکت های زیادی وجود دارد اما برای تجارت خوب باید یک شرکت قابل اعتماد پیدا کنید. بارنامه ای را از شرکت مربوطه دریافت کنید و کلیه تسویه حساب های مالی را انجام دهید.

انجام بازاریابی لازم در کشورهای مقصد:

این مرحله نقش عمده ای در تعداد فروش و سود شما خواهد داشت. و یکی از مهمترین قوانین صادرات خشکبار است که می توانید قبل از صادرات بازار خود را شناسایی کنید. بازاریابی و تبلیغات خوب می تواند به شما کمک کند تا بهترین تلاش خود را انجام دهید. بنابراین این را به عنوان یک امر بسیار مهم در نظر بگیرید.

نتیجه: ایران هر ساله خشکبار، آجیل و میوه های خشک را به بسیاری از کشورها صادر می کند. صادرات خشکبار تا زمانی که به درستی مدیریت شود می تواند به نقطه قوت صادرات ایران تبدیل شود. برنامه ریزی باید به گونه ای باشد که صادرات این نوع محصول بخوبی تقویت شود.

شرکت بازرگانی خشکبار درینام یکی از عمده صادرکنندگان خشکبار در زمینه پسته ، بادام ، کشمش ، خرما ، زعفران و سایر مغزهای با کیفیت موجود در ایران است. که این محصولات را با کیفیت بسیار بالا و در بسته بندی مناسب ارائه می دهد.

یکی از مهمترین ویژگیهای میوه های خشک تولید شده در ایران ، ماهیت ارگانیک ، طعم لذیذ و خواص غذایی بسیار بالا است که باعث شده این محصولات از محبوبیت قابل توجهی در بازارهای جهانی برخوردار شوند.

برای دریافت مشاوره و خرید انواع خشکبار ایرانی می توانید با مدیران فروش مجموعه درینام تماس بگیرید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.