برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

قیمت مغز بادام مامایی – صادرات بادام مامایی به هند

قیمت مغز بادام مامایی – صادرات بادام مامایی به هند – امروزه یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان خارجی خرید بدون واسطه و تامین مغز بادام مامایی با کیفیت بالا و بی نظیر است، ما برای رفع این دغدغه مشتریان داخلی و خارجی که در زمینه صادرات و فروش مغز بادام مامایی فعال هستند تلاش ویژه انجام داده‌ایم و شرایطی را فراهم آورده ایم که مشتری بتواند با حذف واسطه و بهترین قیمت مناسب ترین بادام مامایی را خریداری کرده و به خارج از کشور صادرات نمایند.


ویژگی های مغز بادام مامایی

شرکت درینام مرکز صادرات و فروش مغز بادام مامایی به هند

همانگونه که میدانید ایران منشا تولید و پیدایش بادام مامایی می‌باشد و در استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه زاینده رود بهترین بادام مامایی جهان تولید می شود، حاشیه زاینده رود با توجه به این که در مجاورت آب شیرین و خاک شیرین است درختان کشاورزی بی نظیری را در خود جای داده است و معمولاً تمام محصولات کشاورزی این ناحیه صادرات می شود چرا که از کیفیت بسیار ویژه و بالایی برخوردار هستند.

مغز بادام مامایی به دلیل دوقلو بودن و به دلیل رنگ طلایی و کرمی که دارد مورد انتخاب و مورد تایید بسیاری از مشتریان خارجی است، بادام مامایی از کیفیت مطلوبی برخوردار است و به جرات می توان گفت تنها مغز بادامی که ۱۰۰% شیرین است و هیچگونه تلخی در آن وجود ندارد مغز بادام مامایی می باشد که علاوه بر رنگ و کیفیت طعم لذیذی نیز دارد.

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات مغز بادام مامایی و انواع خشکبار با ما در ارتباط باشید .

شهرستانهای سامان و بن واقع در چهارمحال و بختیاری بهترین محل تولید مغز بادام مامایی میباشند سامان و بن روستاهای زیادی را در خود جای داده اند و عمده کسب و کار و اقتصاد مردم سامان و بن کشت درختان بادام مامایی است.

مغز بادام مامایی به دلیل قیمت بالایی که دارد در ایران شناخته شده نیست اما مشتریان خارجی سالیان سال است که به ایران می‌آیند و آن را به صورت عمده و با قیمت مناسب خریداری می‌کنند و به کشورهای خود از جمله امارات، مالزی، هلند، ایتالیا و هند می برند و آن را با برندهای خود بسته بندی می کنند و به فروش می رسانند.


مصرف بادام مامایی در کشور هندوستان

شرکت درینام مرکز صادرات و فروش مغز بادام مامایی به هند

هند یکی از بهترین کشورهای خریدار بادام مامایی است چرا که مردم هند به مصرف بادام مامایی عادت کردند و به صورت روزانه و بخش قابل توجهی از مصرف غذایی آنها را تشکیل می دهد، آنها برای مصرف بادام مامایی هزینه‌های بسیار زیادی می‌کنند و حاضر هستند روزانه بخش قابل توجهی از درآمد خود را صرف خرید بادام مامایی کنند.

ما در مجموعه درینام مغز بادام مامایی را تولید کرده و با قیمت مقرون به صرفه در اختیار خریداران قرار می‌دهیم، یکی از مهمترین دلایل اینکه قیمت مغز تولید شده توسط ما مناسب می باشد این است که ما بادام را به صورت مستقیم و بدون واسطه از کشاورزان خریداری کرده و طبق نیاز مشتریان را آماده و در اختیار خریداران قرار می دهیم.


فروش عمده و فله مغز بادام مامایی سامان

شرکت درینام مرکز صادرات و فروش مغز بادام مامایی به هند

بهترین راهکار برای خرید مغز بادام مامایی و با قیمت مقرون به صرفه حذف واسطه ها است، ما ارتباط مستقیم با کشاورزان داریم و محصولات تولید شده کشاورزان سامان و بن را به صورت مستقیم خریداری کرده و آن را با پوست نگهداری می کنیم.

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات مغز بادام مامایی و انواع خشکبار با ما در ارتباط باشید .

همانگونه که میدانید عمر بادام مامایی در پوسته خود به مدت هشت سال است و عمر مغز بادام مامایی یک سال است. ما برای اینکه بادام مامایی با کیفیت را در اختیار خریداران قرار دهیم، از بهترین روش‌های نگهداری بادام استفاده می‌کنیم و بادام را بهترین شرایط نگهداری می‌کنیم و طبق نیاز و سفارش مشتری مغز بادام را تولید کرده و در اختیار خریداران قرار می دهیم، این مهم سبب شده است که ما همیشه مغز بادام مامایی تازه و با کیفیت و مرغوب را در اختیار خریداران قرار دهیم. قیمت مغز بادام مامایی قیمت مغز بادام مامایی قیمت مغز بادام مامایی قیمت مغز بادام مامایی


فواید و خصوصیات مغز بادام مامایی

 

بادام مامایی از پتاسیم، انرژی امگا ۳ و انواع مختلف ویتامین تشکیل شده است بهترین پیشنهاد برای زنان باردار، کودکان، جوانان و نوجوانان و افراد میان سال است.

برای خرید مغز بادام مامایی با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه با ما در ارتباط باشید، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فواید مغز بادام مامایی و شیوه‌های خرید سفارش و صادرات این محصول ارزشمند می توانید با تیم و کارشناسان شرکت درینام در ارتباط باشید ما در تلاشیم تا علاوه بر ارائه بهترین محصول بهترین راهکارها و مشاوره ها را در اختیار شما قرار دهیم. قیمت مغز بادام مامایی قیمت مغز بادام مامایی


چگونگی خرید و سفارش مغز بادام مامایی

شرکت درینام مرکز صادرات و فروش مغز بادام مامایی به هند

برای سفارش و خرید مغز بادام مامایی ابتدا با کارشناسان ما در ارتباط باشید، کارشناسان ما ساختار مغز بادام مامایی را طبق سایز بندی ها و گروه بندی ها از ۸۰ و ۹۰ دانه تا ۱۵۰ دانه را به شما معرفی می کنند، پس از ارائه شرح توضیحات در مورد خصوصیات سایز کیفیت و قیمت مغز بادام مامایی سفارش شما ثبت، تولید و در اسرع وقت در اختیار شما خریداران داخلی و خارجی قرار می گیرد، ما تعهد آن را می دهیم که مغز بادام مامایی تازه را برای شما تولید و ارسال کنیم؛ از اعتماد شما سپاسگزاریم….

برای مشاوره، خرید، سفارش و صادرات مغز بادام مامایی و انواع خشکبار با ما در ارتباط باشید .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.