برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز عرضه بادام درختی ارزان

هم اکنون مرکز عرضه بادام درختی ارزان اقدام به عرضه انواع گوناگونی از این محصول به صورت عمده و جزئی و با قیمت مقرون به صرفه کرده است. البته قیمت این محصول به عوامل مختلفی مانند، مرغوبیت و نوع بسته بندی آن بستگی دارد.

مرکز عرضه بادام درختی ارزان

با خواص بادام خیس خورده آشنا شوید

با خواص بادام خیس خورده آشنا شوید

انواع بادام درختی در کشور وجود دارد که دارای خواص بیشماری هستند. برای آشنایی با انواع بادام درختی شیرین بهتر است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید. همان طور که می دانید انواعی از بادام وجود داشته که می توان آنها را در سه دسته زیر تقسیم بندی کرد.

  • بادام درختی
  • بادام کوهی
  • بادام زمینی

بادام کوهی و بادام زمینی که از نظر جثه بسیار بزرگتر از بادام درختی هستند. از سوی دیگر بادام درختی در هنگام برداشت از درخت مانند پسته بوده که روی آن یک پوست سبز رنگ دارد که پس از برداشت آن پوست را جدا می کنند. همچنین این نوع از بادام در ابتدا دارای طعم بسیار تلخی است که لازم است طی یک فرآیندی آن را به بادام شیرین تبدیل نمود.

به طور کلی می توان گفت خواص بادام درختی برای انسان بسیار زیاد است. در واقع اهمیت این ماده غذایی را زمانی به خوبی می توان درک کرد که بدانید در چه دوره و زمانه ای زیست می کنید. یعنی امروزه با توجه به این که سرعت زندگی بیش از هر زمان دیگر افزایش یافته است، افراد کمتر می توانند به سبک زندگی و تغذیه شان توجه نمایند.

از سوی دیگر سبک زندگی غلط که یکی از عوامل آن همین وضعیت تغذیه است، سبب شده تا بیماری‌ها در بین مردم به شدت افزایش داشته باشند. از جمله مواد موجود در این دانه جادویی می توان به مس و آهن اشاره کرد که سبب تقویت قوای عمومی بدن و افزایش خون سازی در بدن خواهد شد. 

همچنین میزان ویتامین های «ای» و «ب» نیز در این محصول به وفور یافت می شود. این ویتامین‌ها نیز به مانند یک آنتی اکسیدان قوی عمل کرده که بدن افراد را در برابر بسیاری از بیماری‌ها به ویژه انواع سرطان‌ها مصون نگه می دارد.

لازم به ذکر است که بادام زمنی حاوی مقادیر فراوانی از چربی های غیر اشباع مانند پروتئین گیاهی، فیبر، روی و مس و منیزیم می باشد که به سوخت ساز بدن کمک زیادی کرده و به عنوان یکی از غذاهای مفید برای تامین انرژی لازم مغ نیز عمل می کند. از طرفی این دانه های ریز و سبب پایین آمدن قند خون و بیماری دیابت نیز می شوند.

روش های خرید بادام درختی ارزان

روش های خرید بادام درختی ارزان

همان گونه که در بالا اشاره شد بادام درختی دارای خواص بسیار زیادی بوده که برای بدن ضروری هستند، همین امر نیز سبب افزایش محبوبیت آن شده است. در حال حاضر برای خرید بادام درختی ارزان روش های زیادی وجود دارد. از جمله این روش ها می توان به خرید حضوری و غیر حضوری از فروشنده اصلی و به صورت مستقیم و عمده اشاره نمود.

 

برای خرید و سفارش با ما تماس بگیرید.

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

شماره فکس: ۰۲۱۲۸۴۲۲۶۷۱

آدرس سایت: www.dorinamco.com

پست الکترونیک: info@topalmonds.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.