برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز عرضه بادام زمینی پنیر سفید در تهران

بادام زمینی پنیر سفید محصولی فرآوری شده از این دانه گیاهی است که به صورت بسته بندی چند صد گرمی به بازار تهران و شهرستان ها عرضه می شود. شیوه های متعددی برای خرید و فروش انواع بادام زمینی روکشدار و طعم دار به کار گرفته می شود که در این مقاله به معرفی بزرگترین مرکز پخش عمده خواهیم پرداخت.

مرکز عرضه بادام زمینی پنیر سفید در تهران

مشخصات انواع بادام زمینی پنیر سفید

مشخصات انواع بادام زمینی پنیر سفید انواع بادام زمینی خام و تازه ماده اولیه و اصلی جهت تولید و فرآوری این محصول با طعم های مختلف است. در شرکت های تولیدی از بادام زمینی خام جهت تهیه محصولی طعم دار با هدف افزایش مشتریان در بازار سراسر کشور و میزان فروش استفاده می شود. بادام زمینی با سس گوجه، نمکی، فلفلی و بادام زمینی پنیری چند نمونه از این تولیدات هستند.
یکی از مشخصات ارقام درجه یک و مرغوب بادام زمینی پنیر سفید بافت بسیار نرم و پفکی مانند آن است که بخاطر پخته و تفت دادن دانه های بادام زمینی است. نوع طعم دهنده و درجه کیفی آن نیز تاثیر مستقیمی بر طعم، مزه و بافت محصول نهایی خواهد گذاشت. بادام زمینی طعم دار ارگانیک تمامی خواص و فواید ارقام خام این محصول را دارا می باشد. بادام زمینی خام یا بوداده حدود ۵۰۰ کالری است که همین امر آن را به یکی از مقوی ترین دانه های گیاهی بدل کرده است. برخی از مهمترین خواص مصرفی بادام زمینی پنیری نیز عبارتند از:

  • فیبر موجود در بادام زمینی در کاهش وزن موثر است.
  • نیاسین و اسید اولئیک موجود در این دانه گیاهی سلامت قلب را تضمین می کند.
  • کاهش فشار خون و جلوگیری از ابتلا به دیابت نوع دو
  • جلوگیری از ابتلا به سنگ صفرا و سنگ کلیه
  • مناسب برای رشد مو و تقویت پوست صورت

واردات انواع بادام زمینی پنیر سفید

واردات انواع بادام زمینی پنیر سفید همانطور که می دانید حجم قابل توجه ای از نیاز بازار به این محصول به وسیله واردات تامین می شود. ارقام مختلف بادام زمینی وارداتی اغلب به صورت عمده برای تهیه نمونه های بو داده به کارخانجات تولیدی ارسال می شوند. تهیه روغن بادام زمینی، کره بادام زمینی و همچنین عرضه به عنوان خشکبار برخی دیگر از مصارف کلی این محصول به شمار می آید.
برای واردات بادام زمینی آشنایی با قوانین و مقررات گمرکی، هزینه های وارداتی، چگونگی بررسی محصول و اطمینان از کیفیت آن، رایزنی با واردکنندگان و برآورد قیمت و هزینه ها اهمیت زیادی دارند.
برای این منظور شرکت های فعال در زمینه واردات یا صادرات بادام زمینی عمده می توانند اطلاع به روز یا نوسانات بازار از نظر قیمت را از کارشناسان این مرکز جویا شوند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.