برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز عرضه پسته رفسنجان – کرمان

مرکز عرضه پسته رفسنجان – کرمان : دورینام با بیش از ۵۰ سال تجربه و سابقه در زمینه تولید و عرضه انواع پسته و دارا بودن مزارع و باغهای مختلف پسته، آماده ارائه و فروش انواع پسته به مشتریان گرامی می باشد.

 جهت خرید انواع پسته می توانید با مدیر فروش شرکت دورینام در ارتباط باشید

بخش قابل توجهی از تولیدات پسته شرکت تولیدی دورینام صادراتی می باشد و دارای رنگ سفید تر و با کیفیت تر میباشد.

پسته صادراتی دورینام با استفاده از دستگاه‌های مختلف فرآوری و آماده می‌شود و پسته‌ها سرت‌بندی و دانه بندی می‌شوند و به این دلیل می‌شود که پست‌های ما هیچگونه مخلوطی در آنها وجود ندارد و تمام پسته ها به صورت یکدست عرضه می گردد.

برای خرید پسته رفسنجان با ما تماس بگیرید

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

همچنین در این فرآیند پسته ها نیز مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرد و نسبت به سایز و کیفیت مغزها برای مصارف مختلف جداسازی و تفکیک می شوند، این موضوع سبب شده است تا دورینام بتواند بهترین بسته ها را در سایز بندی های مختلف و مرغوب برای مصارف مختلف به صورت دقیق و برنامه‌ریزی شده جداسازی کند. تمام پست‌های دورینام از فیلتر قدرتمند و آزمایشگاه می گذارد چرا که این موضوع سبب می شود که در این آموزش مطمئن باشیم که پسته‌هایی را که ارائه می‌کنیم از بهترین کیفیت برخوردار باشند.

دوینام بازار بزرگ پسته

دورینام مرکز عرضه پسته رفسنجان و کرمان است 

ما فرآوری پسته را با رعایت کلیه ضوابط و قوانین بهداشتی در فرایند برداشت و بسته بندی نسبت به تولید پسته مرغوب رعایت می‌کنیم.این مهم سبب شده است تا پسته ما از بهترین پست‌های ایران شناخته شوند.

یکی از مهمترین ویژگی های نگهداری پسته، نگهداری آن در شرایط هوایی مناسب است، ما در شرکت دورینام محصولات خود و همچنین محصول پسته دورینام را در سوله هایی نگهداری می‌کنیم که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب و گرمای شدید قرار نگیرد و همچنین دارای تهویه مطبوع بسیار مناسب، طبق ضوابط ملی و بین المللی نگهداری پسته، نگهداری میکنیم و این موضوع سبب می‌شود تا پسته رطوبت و کیفیت خود را در نگهداری از دست ندهد.

 

پسته دورینام

تمامی محصولات دورینام دارای گارانتی برگشت کالا می باشند. در صورت عدم رضایت مشتری محترم ما گارانتی برگشت کالا را داریم و مشتری می تواند بدون قید و شرط تمامی محصولات خریداری شده از شرکت دورینام را باز گرداند و وجه پرداخت شده به شرکت نیز در اسرع وقت به حساب او برگشت خواهد شد.

محصولات پسته شرکت دورینام شامل پسته کله قوچی، پسته اکبری، پسته احمد آقایی، پسته فندقی و سایر فراورده های مربوط به انواع مختلف پسته میباشد.

جهت خرید انواع پسته می توانید با مدیر فروش شرکت دورینام در ارتباط باشید

مدیر فروش : ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.