برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش بادام اصفهان

بادام اصفهان از نمونه های برتر بادام در کل جهان می باشد که از طعمی دلنشین و خواصی بی شمار برخوردار است. برای خرید به صورت عمده این محصول می توانید به مرکز فروش بادام اصفهان مراجعه کنید و در افزایش رونق اقتصادی کشور سهم بسزایی داشته باشید و هم محصولی با کیفیت را با قیمتی عالی بخرید. در این مرکز انواع بادام اصفهان فروخته می شود که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شوید.

مرکز فروش بادام اصفهان

آشنایی با انواع بادام اصفهان

آشنایی با انواع بادام اصفهان آیا می دانستید بادام ها انواع مختلفی دارند؟ آیا می دانید اختلاف آن ها در چیست؟ آیا آن ها از نظر خواص هم متفاوت هستند؟ ما ار این بخش شما را با انواع مختلف بادام اصفهان آشنا خواهیم کرد تا در هنگام خرید بتوانید با توجه به ذائقه و بودجه خود انتخابی مناسب داشته باشید.

  • بادام پوست کاغذی اصفهان

همان طور که از اسمش پیداست پوست رویی آن استحکام زیادی ندارد و نازک است و به راحتی با فشار دو انگشت شکسته و جدا می شود. به این بادام، بادام منقی هم می گویند که معمولا با پوست و به صورت خام فروخته می شود و مصرف آن در طب سنتی تاکید شده است.

  • بادام سنگی اصفهان

این بادام علاوه بر پوشش سخت چوبی مانند، پوشش سبز اولیه را نیز دارد و به چاقاله بادام معروف است. از مغز این بادام بیشتر در آجیل ها و به صورت بوداده استفاده می شود و خواص درمانی زیادی دارد.

  • بادام محب اصفهان

از محبوب ترین بادام های بازار می باشد که در باغات اصفهان به وفور کشت می شود و بازدهی بسیار خوبی در بازار دارد. از آن در صنایع داروسازی و برای تولید لوازم آرایشی و بهداشتی بیشترین مصرف می کنند.

  • بادام مامائی اصفهان

این بادام از محصولات بی نظیر اصفهان می باشد که دیررس است و در مقابل آفات بسیار مقاوم می باشد. این بادام محبوب و مخصوص شرکت صادرات بادام اصفهان است و جز اقلام صادراتی پرفروش می باشد.

شرکت صادر کننده بادام اصفهان

شرکت صادر کننده بادام اصفهان همان طور که اشاره شد، اصفهان به دلیل موقعیت جغرافیایی عالی، مکانی ایده آل برای پرورش بادام می باشد که شغل بسیاری از بومیان این منطقه، باغداری شده است.

تولید زیاد این محصول موجب شده تا سالانه، علاوه بر تامین نیاز داخلی کشور، صادرات نیز انجام دهند و شرکت صادر کننده بادام اصفهان، مرغوب ترین آن ها را برای این کار بر می گزیند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از میزان صادرات و نحوه خرید و فروش این مغز با ارزش و خوشمزه، به این سایت اینترنتی رجوع کنید و اطلاعات مفیدی در این باره کسب کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.