برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش بادام زمینی استانه اشرفیه -شرکت بازرگانی درینام

مرکز فروش بادام زمینی استانه اشرفیه -شرکت بازرگانی درینام برای خرید بادام زمینی با ما در ارتباط باشید.

 

بادام زمینی

مرکز فروش بادام زمینی استانه اشرفیه -شرکت بازرگانی درینام

بادام زمینی بوته ای یک ساله است کع ارتفاع آن به ۳۰ الی۵۰سانتی متر می رسد بادام زمینی در اواسط فصل بهار (اواسط اردیبهش تا آخر خرداد) کشت میشود و در فصل اواخر فصل تابستان تا اوایل فصل بهار برداشت می شود استانه اشرفیه و دشت مغان بهترین تولید کنندگان بادام زمینی در ایران می باشند.

صادرات بادام زمینی

صادرات خشکبار از جمله بادام زمینی از بهترین نوع صادرات است خوشبختانه در دوسال گذشته قبل از دوران کرونا ایران صادرات نسبتا خوبی در زمینه خشکبار از جمله بادام زمینی داشته است. بادام زمینی های روکش دار با طعم های متفاوت از پر طرفدار ترین نوع بادام زمینی صادراتی به حساب می ایند کشور هایی که ایران به آن های  بادام زمینی صادر می کند عراق افغانستان ترکمنستان و روسیه از کشور هایی هستند.

 

بادام زمینی درینام

شرکت بازرگانی درینام بادام زمینی را از زمین های کشاورزی استانه اشرفیه و دشت مغان به دست شما عزیزان می رساند ودر تامین بادام زمینی آجیلی و بادام زمینی غلاف دار و بادام زمینی مخصوص کره گیری در تناژ های بالا هیچ گونه محدودیتی ندارد درینام با حذف واسطه ها سبب شده تا این محصول با قیمت مناسب نسبت به کیفیتش به شما عرضه گردد.

قیمت روز بادام زمینی اجیلی و گره گیری

مرکز فروش بادام زمینی استانه اشرفیه -شرکت بازرگانی درینام

به علت نواسانات بازار و تغییر قیمت ها درج قیمت در سایت امکان پذیر نیست جهت اطلاع از قیمت روز بازار بادام زمینی اجیلی و کره گیری با کارشناسان فروش داخلی درینام تماس حاصل فرمایید یا مشخصات خودرا در بالای سایت ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند.

انواع محصولات درینام
انواع بادام درختی
انواع بادام زمینی
انواع پسته
انواع کشمش
انواع خرما
انواع برنج ایرانی
انواع چای
غنچه گل سرخ محمدی
زعفران

تضمین کیفیت شعار ماست
شرکت بازرگانی درینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.