برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری – شرکت درینام

بادام زمینی دورینام

مرکز فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری – شرکت درینام تولید کننده و تامین کننده بادام زمینی مخصوص کره گیری است که محصولات خود را به سراسر ایران ارسال میکند.

 

مشخصات بادام زمینی مناسب کره گیری

مرکز فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری - شرکت درینام

بادام زمینی به دلیل داشتن خواص بسیار و طعم لذیذ آن در ایران به عنوان آجیل شناخته شده است و در گونه لوبیا ها دسته بندی می شود، بهترین نوع بادام زمینی در دشت مغان و آستانه اشرفیه تولید می شود که در بین مردم زبانزد ندارد، بادام زمینی یکی از سوغات های دشت مغان و استانه اشرفیه نیز می باشد.

 

مرکز فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری

مرکز فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری - شرکت درینام

 

اگر کارخانه دار، تولید کننده یا تاجر بین المللی کره بادام زمینی می باشید و به دنبال بادام زمینی مناسب کره گیری با کیفیت بالا می باشید ما به شما بادام زمینی دشت مغان را پیشنهاد می کنیم.شرکت درینام به عنوان یکی از مراکز فروش بادام زمینی شناخته شده است زیرا بادام زمینی تازه را از کشاورز خریداری نموده و به کارخانه میبرد و در کوره های برشته سازی بادام را برشته میکند و با کیفیت بالا و تضمینی به دست مشتری می رساند.

 

هدف مجموعه ما تنها فقط جلب رضایت مشتری می باشد که همیشه با یک بار خرید مشتری دائمی ما می شوید ما به شما قول می دهیم تا از نظر کیفیت و قیمت مناسب تک باشیم.
گاهی ممکن است که بادام زمینی با قیمت کم تری به شما پیشنهاد داده شود اما شک نکنید که آن محصول دشت مغان نیست متاسفانه بادام زمینی های خارجی وارداتی کم کم جای بادام زمینی مرغوب اعلا تولی داخلی را میگیرند فقط به خاطر اینکه قیمت پایین تری دارند در صورتی که اصلا از لحاظ کیفیت با محصول داخلی ما قابل مقایسه نیستند.

 

مشخصات بادام زمینی مناسب کره گیری

۱دارای طعم مطبوع
۲دارای عطر مطبوع
۳بدون غلاف و بدون پوست
۴ دارای کم ترین میزان خرابی
۵ اندازه مناسب

 

عزیزان شما میتوانید جهت گرفتن مشاوره، خرید و اطلاع از قیمت روز بازار با کارشناسان فروش داخلی تماس حاصل فرمایید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.