برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری

برای خرید بادام زمینی بدون پوست جهت استفاده در مصارف صنعتی کافیست با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید. ما در ادامه قصد داریم شما را با انواع بادام زمینی مخصوص تولید کره بادام زمینی میباشند آشنا کنیم و شما را از قیمت های به روز این محصولات نیز مطلع کنیم. ما مرکز فروش بادام زمینی مخصوص کره گیری میباشیم….
پخش عمده بادام زمینی آجیلی

انواع مختلف بادام زمینی بدون پوست

خوشبختانه تولید انواع بادام زمینی در کشور ما در مناطق مختلف انجام می شود، بادام ها به صورت غلافدار روانه بازار می‌شوند، همچنین در کارگاه های فرآوری بادام و خشکبار معمولاً غلاف از بادام جدا می شود و به صورت بدون غلاف و بدون پوست روانه بازار می گردد، اما انواع بادام زمینی بدون غلاف شامل دو نمونه می شوند که می‌توان نمونه اول را بادام زمینی بدون غلاف داخلی و نمونه دوم بادام زمینی بدون غلاف خارجی نامگذاری کرد.


برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید

انواع مختلف بادام زمینی بدون غلاف ایرانی

بادام زمینی آستانه اشرفیه نام بادام آستانه شناخته می شود.
بادام زمینی پارس آباد
بادام زمینی جنوب
بادام زمینی مینودشت
بادام زمینی خلخال

انواع مختلف بادام زمینی بدون غلاف خارجی

بادام زمینی مصری 

بادام زمینی ازبک 

بادام زمینی هندی 

بادام زمینی سودانی 

بادام زمینی چینی

مناسب برای کره گیری چه ویژگی باید داشته باشد؟

بادام زمینی هایی که برای استفاده در فرایند کره گیری مناسب هستند باید دارای ویژگی های خاصی باشند که در ادامه به آن ویژگی ها اشاره می کنیم:

– دارای طعم مناسب
– سایز مناسب
– کافیت ۸۵ درصد بادام زمینی
– بدون پوست
– بدون خرابی
– دارا بودن روغن کافی

برای تهیه کره بادام زمینی مناسب به بادام زمینی با قیمت و کیفیت درجه یک نیاز دارید، ما در مجموعه دورینام تولیدکننده بادام زمینی کره گیری با کیفیت و قیمت مناسب هستیم، در در کنار تولیدکنندگان صنعتی جهت تولید کره بادام زمینی هستیم، اگر می خواهید اطلاعات بیشتری را به دست آورید می توانید با ما تماس بگیرید.

 فروش بادام زمینی بدون پوست

مشاوره با کارشناسان به شما کمک می‌کند در کارتان موفق تر باشید، برای کسب مشاوره رایگان از کارشناسان دوری نام با ما تماس بگیرید.

تهیه بادام زمینی برای تولید کره بادام زمینی درجه یک و با کیفیت فرآیند سخت می باشد، برای خرید بادام زمینی مخصوص کره گیری کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و کیفیت آن بررسی میزان کشش بازار می توانید با ما تماس بگیرید.

 ما آماده معرفی بهترین موارد به شما هستیم و بعد از ارائه مشاوره مناسب محصول مورد تایید را برای شما آماده و ارسال می‌کنیم، ما به شما را کمک می‌کنیم که یک تولید کننده کره‌ بادام‌ زمینی موفق باشید و سهم قابل توجهی از بازار کشور را از آن خود نمایید.

 

جهت خرید بادام زمینی بدون پوست مخصوص کره گیری با مدیر فروش شرکت در ایران تماس بگیرید، ما ساختاری را ایجاد کرده‌ایم که واسطه‌ها را حذف نماییم و شما مستقیماً از تولیدکننده اصلی، بادام زمینی بدون پوست مخصوص کره گیری خرید نمایید، همانا و دورینام مرکز تولید بادام زمینی بدون پوست میباشد.

 

جهت خرید بادام زمینی بدون پوست مخصوص کره گیری با ما تماس بگیرید

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.