برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش بادام مامایی شهرستان سامان و بن

دورینام مرکز بادام ایران

مرکز فروش بادام مامایی شهرستان سامان و بن – شهرستان‌های سامان و بن از توابع استان چهارمحال و بختیاری می باشند، همانگونه که میدانید رودخانه زاینده رود از میان کوه ها و جنگل های چهارمحال و بختیاری می گذرد و نکته دوم آن است که چهارمحال و بختیاری از اقلیمی بسیار معتدل و خوب برخوردار است. این دو مهم دست در دست همدیگر دادند و شرایط بسیار خوبی برای رشد و پرورش بادام مامایی سامان و بن را فراهم آورده اند.

ارقام مختلف بادام مامایی

دورینام - بادام مامایی

اونس بندی بادام مامایی متفاوت است. دانه بندی‌ها شامل ۸۰ تایی ۹۰ تایی ۱۰۰ تایی ۱۱۰ تایی ۱۲۰ تایی ۱۳۰ تایی ۱۴۰ تایی و مینی و مدیوم می باشند. هر چه عدد اونس پایین تر باشد. به این معنا است که دانه های بادام بزرگتر هستند. شرکت دورینام بادام مامایی را در بسته بندی های ۱۰ کیلویی و ۱۲ کیلویی به مشتریان گرامی عرضه می کند.

بادام مامایی در ۶ سایز مختلف دانه بندی می شود. و قیمت مغز بادام مامایی نسبت به سایز تعیین می‌شود. بادام مامایی عمده و فله نیز نسبت به سایز آن تعیین می شود. برای خرید بادام مامایی عمده و فله با شرکت دورینام تماس بگیرید. شرکت دورینام بزرگترین تولید کننده بادام مامایی ایران همچنین مالک بخش قابل توجهی از مزارع بادام مامایی شهرستان‌های سامان و بن می باشد.

بسته بندی دورینام

خواص بادام مامایی

بهترین روش برای استفاده از بادام مامایی گرفتن پوست سخت آن و آسیاب کردن و در آخر میکس کردن آن با آب جوش و عسل می باشد. بادام مامایی در تقویت حافظه و در تقویت بدن بسیار تاثیرگذار است. خواص مهم بادام مامایی درمان پوکی استخوان و پوکی دندان ها می باشد. افرادی که مبتلا به پوکی استخوان هستند می توانند از شیر بادام به دلیل کلسیم و انرژی بسیار بالایی که دارد استفاده کنند. و نکته قابل توجه آن است که بادام مامایی دارای بسیاری از هورمون‌های جنسی مردانه است.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

توصیه های پزشکی مصرف بادام مامایی
یکی از بزرگان متخصص طب سنتی اسلامی خاطر نشان کرد: مشکلاتی از جمله مشکل زانو، مفاصل، مهره، کمر، دیسک کمر و غیره دارند باید هر شش ساعت یک بار یک عدد بادام مامایی را به صورت قرص استفاده کنند و بایستی بسیار خوب آن را بجوند تا کاملاً با آب دهن مخلوط شود و آن را قورت دهند، همچنین عسل و بادام در درمان مشکلات اعصاب برای درمان کسانی که مشکل کم خوابی دارند بسیار موثر است.

مزارع بادام مامایی سامان و بن

مزارع بادام مامایی دورینام

ما از مزارع بزرگ و گسترده دورینام سالیانه حدود ۱۰ هزار تن بادام مامایی برداشت می کنیم، به همین دلیل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان بادام مامایی ایران هستیم.
برای خرید عمده انواع بادام مامایی در دانه بندی و سایز بندی های مختلف با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید. لازم به ذکر است ۵۰ درصد از تولیدات مزارع دورینام بادام مامایی است و همچنین، بادام ربیع، سفید ،شاهرودی، سنگی از دیگر ارقام تولید بادام شرکت دورینام می باشد.

برای خرید بادام مامایی با شرکت دورینام تماس بگیرید.

مدیر فروش : ماجد فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

آدرس سایت: www.dorinamco.com

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.