برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش بادام محب

دورینام برترین واردکننده مغز بادام محب
یکی از بهترین بادام های درختی بادام محب است که طرفداران زیادی دارد، اگر قصد دارید بادام محب را با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری کنید با تامین کننده مستقیماً تماس بگیرید دورینام. تامین کننده مستقیم  و مرکز فروش بادام محب ایران است.
دورینام برترین واردکننده مغز بادام محب
برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

همانگونه که میدانید بادام محب نمونه اصلاح شده بادام معمولی است و شامل محب درجه یک و محب درجه ۲ می باشد، بادام محب آرام بخش، مغذی است و در کنار مصارف خانگی و خوراکی در مصارف صنعتی و پزشکی استفاده بسیاری دارد.

 

خواص بادام محب

بادام محب باعث تقویت عملکرد ریه، موجب کاهش وزن کنترل بیماری قند خون و دیابت تنها برخی از خواص بادام محب می‌باشند.

این بادام همانند بادام های دیگر از مواد معدنی و مغذی بسیاری سرشار است و همچنین بادام محب دارای خواص فراوانی می باشد، می توانید بادام محب درجه یک و درجه دو را از شرکت دورینام خریداری کنید، برای خریدن بادام محب لطفاً با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید.

پخش انواع مغز بادام محب در تهران

بادام محب نوعی بادام است که پوسته آن استحکام چندانی ندارد و با فشار انگشتان دست به راحتی می شکند به همین دلیل است که بادام محب را با نام بادام کاغذی نیز می شناسند، معمولاً بادام محب را با نام های دیگر از جمله بادام پوست کاغذی و بادام منقا هم می شناسند.

 

بام محب یکی از بهترین خشکبار ایران است به جرات می توان گفت که بادام محب بادام لوکس ایرانی می باشد، معمولا بادام محب را به صورت بوداده، خام و شور در آجیل استفاده می‌کنند و از جمله تنقلات خوشمزه به حساب می آید.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

برای خرید عمده بادام محب جهت صادرات و فروش داخلی با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ پاسخگوی شماست

بادام محب طرفداران بسیار زیادی در کشورهای حاشیه خلیج فارس دارد کشورهای عربی آن را به عنوان بادام آجیل استفاده می‌کنند و خریداران عمده این بادام کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، قطر، دبی، و سایر کشورها می‌باشند و همان گونه که گفته شد بادام محب یک بادام لوکس ایرانی است که با قیمت غیر لوکس خرید و فروش می شود و همچنین با قیمت های بسیار ارزان به کشورهای مختلف صادرات می‌شود که این امر سبب شده بادام محب به صورت عمده با تناژ های بسیار بالا به از کشور خارج شود.

صادرات بادام محب

ما نیز با توجه به درخواست هایی که داریم بادام محب را به صورت بسته بندی و مرتب شده به کشورهای حاشیه خلیج فارس و اروپایی صادر می‌کنیم و با تقسیم‌بندی بازاری که انجام دادیم حدود ۵۰ درصد از تولید خود را صادرات و ۵۰ درصد را در بازار داخلی عرضه می کنیم.

عرضه بادام محب در بازار داخلی سبب شده است طرفداران بسیار زیادی پیدا کند و با توجه به خوشمزگی و ترد بودن آن از ارزش غذایی بالایی برخوردار است و در مصارف مختلف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید بادام ماه به صورت فله و عمده برای فروش داخلی و صادرات با مدیر فروش شرکت تماس بگیرید

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.