برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش عمده پسته رفسنجان – شرکت بازرگانی درینام 

مرکز فروش عمده پسته رفسنجان – شرکت بازرگانی درینام  – تامین کننده انواع پسته اعلا و دستچین رفسنجان است و پسته رفسنجان را بدون واسطه به بازار داخلی عرضه می کند .

پسته

 

مرکز فروش عمده پسته رفسنجان - شرکت بازرگانی درینام 

پسته بومی آسیای میانه و خاورمیانه است و در گذشته های بسیار دوری در ایران اهلی شده است درخت پسته میوه بسیار لذیذ و مفیدی تولید می کند که یکی از اصلی ترین اعضای خانواده آجیل هاست که در تمام نقاط کشور های جهان از آن به صورت های مختلفی استفاده میکنند . پسته در آب و هوای گرم خشک کشت و تولید می شود از آنجا که بیش تر شهر های ایران دارای آب و هوای خشک است ایران یکی از بزرگ ترین تولید کننده پسته در جهان است . به پسته در ایران طلای سبز گفته می شود بهترین نوع پسته در استان کرمان و شهرستان های رفسنجان و سیرجان تولید می شود .پسته برای کشاورزان ایرانی محصول بسیار پر ارزشی است این درخت هفت سال طول می‌کشد تا به بار بنشیند و در سال دهم و بیستم خود به بیشترین میزان بار دهی خود می رسد.

مرکز فروش عمده پسته رفسنجان

شرکت بازرگانی درینام به عنوان یکی از مراکز فروش عمده پسته در ایران شناخته شده است و به دلیل عرضه مستقیم از درب کارخانه و حذف واسطه هاو فروش با قیمت رقابتی در ایران از سراسر ایران مشتری های ثابت دارد .شما می توانید با اعتماد به ما سود ببرید .
جهت اطلاع از قیمت عمده پسته رفسنجان با کارشناسان فروش داخلی ما تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را در فرم بالای صفحه درج کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنند. اگر قصد خرید پسته رفسنجان با تناژ بالا هستید میتوانید حضوری در شرکت بازرگانی دورینام قرارداد ی خرید کنید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.