برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش عمده پسته فندقی _شرکت بازرگانی درینام

مرکز فروش عمده پسته فندقی _شرکت بازرگانی درینام – برای خرید عمده پسته فندوقی با ما در ارتباط باشید.


پسته فندقی

فروش عمده پسته کله قوچی شرکت بازرگانی درینام


پسته درخت کوچکی است که میوه خوراکی و لذیذی دارد این درخت بومی آسیای میانه است و در ایران سوریه ترکمنستان و شرق افغانستان رشد می کند. از این درخت پسته چند نوع پسته به بار می نشیند از جمله پسته اکبری. پسته احمد اقایی پسته کله قوچی و پسته فندقی . پسته فندقی کوچکترین نوع از انواع پسته است وهمچنین پر فروش تر و پر طرفدار تر به دلیل ظاهر ریز و کروی شکلش به پسته فندقی شناخته شده است و دلیل محبوبیتش طعم و انس پایین آن است اگر میخواهید پول یک کیلو پسته را پرداخت کنید و تعداد بیشتری پسته بخرید ما به شما پسته فندقی را پیشنهاد میکنم.
پسته فندقی در صنعت شیرینی پزی و بستنی سازی نیز کاربرد دارد.


صادرات و اقتصاد پسته

ایران در تولید و صادرات پسته در حال رقابت با کشور های قدرتمند جهان است و این موضوع یکی از موفقیت های بزرگ محسوب میشود. آمریکا به صورت مکانیزه پسته تولید میکند و به همین خاطر ۳درصد از هر هکتار بیشتر از ایران پسته تولید میکند که هدف تسلط کامل بر بازار های اروپایی است.

زیرا اروپا حساسیت زیادی بر مرغوبیت و کیفیت محصولات خوراکی وارداتی خود دارد در دوران کرونایی صادرات پسته ایران به طور چشمگیری کاهش پیدا کرد ولی در هرحال صادرا پسته یکی از پر سود ترین صادرات در زمینه خشکبار است


فروش عمده پسته درینام


اگر به دنبال پسته فندقی اعلا با قیمت مناسب هستید ما می توانیم به شما مشتریان گرامی تضمین کیفیت بدهیم و شما می توانید دز صورت راضی نبودن از محصول بار را عودت دهید و پول پرداختی خودرا پس بگیرید.

درینام پسته را از زمین های کشاورزی استان کرمان به دست شما میرساند
جهت اطلاع از قیمت انواع پسته و ثبت سفارش با کارشناسان فروش داخلی تماس حاصل فرمایید و یا اطلاعات خودرا در بالای سایت درج نمایید تا ما با شما در اسرع وقت ارتباط بر قرار کنیم .

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.