برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش مغز بادام مامایی – شرکت درینام

مرکز فروش مغز بادام مامایی – مرکز درینام بادام مامایی صادراتی را به کیفیت بی نظیر و قیمت مقرون به صرفه و بدون واسطه در اختیار خرداران داخلی و خارجی قرار میدهد. مرکز درینام بهترین و بزرگترین تولید کننده و صادر کننده مغز بادام مامایی است. برای خرید مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید.

 

مرکز فروش مغز بادام مامایی - شرکت دریناممرکز فروش مغز بادام مامایی - شرکت درینام


مرکز تولید بادام مامایی در میان ایران و در چهار محل و بختیاری، سامان و بن قرار دارد ، سامان و بن مرکز تولید بادام مامایی واقع شده است که یکی از قدیمی ترین و زیباترین درختان میوه بادام را در خود جای داده است. برخلاف سایر درختان میوه گلدار که میوه های خوراکی می دهند ، “سامان و بن” مرکز این درختان با مغز خوشمزه ای است که در داخل آن بادام مامایی وجود دارد.


بادام مامایی یکی از همه کاره ترین آجیل های جهان است. ما انواع مختلفی را به اشکال متنوع تولید میکنیم. بادام مامایی به تنهایی به عنوان یک میان وعده مغذی خوشمزه است ، و یک ماده اصلی در آشپزخانه های خانگی و در تولید مواد غذایی است. بادام تقریباً هر غذایی را که میل می کنند با طعم خاص و ترد کننده راضی کننده افزایش می دهد.


مرکز درینام بهترین و بزرگترین تولید کننده و صادر کننده مغز بادام مامایی است.

سامان و بن تنها مکانی در چهارمحال و بختیاری است که در آن بادام مامایی توسط مرکز درینام به صورت تجاری کشت می شود. در ۳۰ سال گذشته ، عملکرد بادام مامایی چهار برابر شده است. بیش از ۴۵۰،۰۰۰ هکتار در دره سرسبز سامان و بن زیر کشت بادام است و این سطح زیر کشت هکتارها ادامه دارد.

 


بادام مامایی بزرگترین محصول آجیل درخت بادام از نظر ارزش دلاری و سطح زیر کشت است. مرکز درینام به عنوان سومین صادر کننده مفز بادام مامایی ایران است. تقریباً ۶۰۰ تولید کننده بادام ۱۰۰ درصد از تولید داخلی تجاری و بیش از ۷۰ درصد از تولید جهانی را تولید می کنند. بیش از ۹۰ کشور بادام مامایی را وارد می کنند. در خارج از کشور ، آلمان بزرگترین بازار خرید بادام است که حدود ۲۵ درصد محصول صادراتی را مصرف می کند و پس از آن بادام ربیع با حدود ۱۲ درصد محصول است. دیگر واردکنندگان عمده عبارتند از هلند ، فرانسه ، انگلستان ، کانادا ، هند و اسپانیا. کشورهای حاشیه اقیانوس آرام بازاری به سرعت در حال رشد برای بادام مامایی هستند.


مرکز درینام بادام مامایی صادراتی را به کیفیت بی نظیر و قیمت مقرون به صرفه و بدون واسطه در اختیار خرداران داخلی و خارجی قرار میدهد. برای خرید مغز بادام مامایی با ما در ارتباط باشید. مرکز درینام بهترین و بزرگترین تولید کننده و صادر کننده مغز بادام مامایی است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.