برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش و صادرات پسته کله قوچی ایرانی

پسته کله قوچی صادارتی ، مرکز فروش و صادرات پسته کله قوچی ایرانی، شرکت درینام مرکز فروش پسته کله قوچی صادراتی می باشد، شرکت درینام یکی از شرکت های قدرتمند و فعال در حوزه خرید، فروش و صادرات انواع مختلف پسته از جمله پسته کله قوچی در کشور و خاورمیانه به حساب می‌آید.

—–

مرکز صادرات پسته کله قوچی ایرانی


یکی از لوکس ترین پسته های تولید شده در ایران پسته کله قوچی می باشد، که آن را به عنوان پسته تجاری می‌شناسند. پسته کله قوچی ظاهری درشت و گرد دارد. پسته کله قوچی پس از پسته فندقی بیشترین میزان صادرات و تولید را خود اختصاص داده است. در مقایسه با سایر پسته ها، پسته کله قوچی خوش طعم تر این است، که تقاضای بسیار بالایی از سوی کشورهای خارجی دارد و یکی از پر فروش ترین نوع پسته در بازار داخل کشور می باشد.
با توجه به اینکه انس پسته کله قوچی پایین است، و تعداد دانه کمی را در یک کیلوگرم دارد، این موضوع نشان دهنده آن است که مغز پسته کله قوچی بسیار درشت تر و است. رنگ مغز پسته کله قوچی قرمز رنگ است.

برای صادرات و استفاده از فراورده های مختلف و همچنین استفاده به صورت خام از کسی کله قوچی استفاده می‌شود، صادرات پسته کله قوچی به کشورهای ترکیه قطر دبی افغانستان هندوستان کویت و کشورهای اروپایی در حال انجام است.

پسته کله قوچی بعد از پسته اکبری لوکس ترین با کیفیت ترین و ارزشمندترین پسته تولید شده در ایران می باشد، بیشترین میزان پسته کله قوچی در مناطق رفسنجان، دامغان، کرمان در حال انجام است.


مجموعه بزرگ شرکت درینام علاوه بر تولید انواع پسته کله قوچی، آن را به صورت عمده در سراسر کشور و همچنین بازارهای داخلی و خارجی توزیع و صادرات می کند.
جهت خرید، فروش و صادرات به کسب اطلاعات کامل در مورد نرخ قیمت پسته کله قوچی می توانید با مشاورین شرکت درینام در ارتباط باشید.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

ما در مجموعه درینام علاوه بر تولید، خرید، فروش و صادرات پسته کله قوچی، شرایط صادرات این محصول ارزشمند را به کشورهای مختلف فراهم آورده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت و شرایط صادرات این محصول ارزشمند با مشاوران شرکت درینام در ارتباط باشید.

ارتباط با ما : ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹ – پاسخگویی ۲۴ ساعته

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.