برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش پسته صادراتی اعلا

مرکز فروش پسته صادراتی اعلا – شرکت بازرگانی درینام تولید کننده و تامین کننده انواع مختلف پسته رفسنجان است. برای خرید انواع پسته صادراتی از شرکت درینام با ما تماس بگیرید.

مرکز فروش پسته صادراتی اعلا

شرکت درینام مرکز فروش پسته صادراتی اعلا
ما انواع پسته از جمله پسته احمد آقایی – پسته اکبری – پسته فندوقی و پسته کله قوچی را طبق نیاز مشتری آماده سازی کرده و در اختیار خریداران قرار میدهیم. شرکت بازرگانی درینام یکی از بزرگترین مراکز تولید، تامین و صادرات پسته ایرانی به اروپا و حوزه خلیج فارس است.


انواع پسته های ایرانی به صورت فله، بسته بندی شده و به کشورهای مختلف از جمله کویت، دبی، قطر، عراق، افغانستان و ترکمنستان و سایر کشورها صادرات میشود. ایران بهترین و بزرگترین مبدا صادرات پسته به اروپا و خاورمیانه است. پسته ایرانی جزو لوکس ترین و با کیفیت ترین نوع پسته صادراتی به حساب می آید و همین امر سبب شده است تا مورد استقبال مشتریان داخلی و خارجی قرار بگیرید.

 

هم اکنون برای مشاوره، خرید و صادرات پسته با ما در ارتباط باشید.


ایران محور اصلی تامین و صادرات پسته است، کشور ما بدلیل نداشتن ضعف در زمینه تولید و صادرات پسته حرف اول را صادرات این محصول با ارزش می زند. تمام پسته های ایرانی با کیفیت و درجه ۱ هستند و از لحاظ آفلاتوکسین مورد تایید سازمان غذا و دارو هستند.

 

انواع پسته صادراتی

  • پسته اکبری
  • پسته احمد آقایی
  • پسته فندوقی
  • پسته کله قوچی
  • پسته بادامی
  • مغز پسته
  • خلال پسته


مشتریان ما مالکان فروشگاهای زنجیره ایی، تجار، وارد کنندگان و افزار تاثیر گذار در عرصه صادرات هستند. شما نیز با اعتماد به ما میتوانید با باشگاه مشتریان داخلی و خارجی ما بپیوندید. ایران با توجه به موقعیت جغرافیای مناسبی که دارد و با توجه به بنادر دریایی و زمینی که دارد بهترین انتخاب برای خرید و صادرات پسته است.

شرکت بازرگانی درینام انواع پسته را با قیمت مقرون به صرفه و به صورت یکدست و بدون واسطه در اختیار خریداران داخلی و خارجی قرار می‌دهد و همین امر سبب شده است که ما در عرصه تولید و صادرات پسته با بهترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت نسبت به سایر رقبا رتبه بیشتری را داشته باشیم. پسته به دلیل کیفیت و ارزش غذایی که دارد جزو ارز آور ترین نوع محصولات خشکبار به حساب می آید، کشورهای عربی و اروپایی معمولاً این نوع پسته را جزو غذای روزمره خود می‌دانند.

 

هم اکنون برای مشاوره، خرید و صادرات پسته با ما در ارتباط باشید.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.