برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش پسته عمده

فروش پسته عمده – پسته از خانواده مغزیجات به شمار می‌رود که طعمی فوق العاده و خواصی منحصر به فرد دارد. پسته ها نمونه‌های مختلفی دارند که شامل پسته اکبری،پسته احمد آقایی، پسته فندوقی و پسته کله قوچی می باشد، بادام دارای پوسته شفاف و مغزی درشت و شیرین می باشد که برای بدن بسیار مفید است. این سایت به عنوان معتبر ترین مرکز خرید عمده پسته شناخته شده است و با مراجعه به آن می توان بهترین پسته و مغز پسته را خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد.

فواید پسته برای بدن

درینام - دورینام - پسته

مغزهای پسته نه تنها برای خوردن خوشمزه و سرگرم کننده هستند بلکه بسیار سالم هستند. این دانه های خوراکی درخت پسته حاوی چربی های سالم هستند و منبع خوبی از پروتئین ، فیبر و آنتی اکسیدان هستند.علاوه بر این ، آنها حاوی چندین ماده مغذی ضروری هستند و می توانند به کاهش وزن و سلامت قلب و روده کمک کنند.
در اینجا ۳ فایده پسته برای سلامت بر اساس شواهد گفته میشود.

۱- مملو از مواد مغذی
پسته بسیار مقوی است ، با یک وعده ۱ اونس (۲۸ گرم) حدود ۴۹ پسته حاوی موارد زیر به بدن میرساند.
کالری: ۱۵۹
کربوهیدرات: ۸ گرم
فیبر: ۳ گرم
پروتئین: ۶ گرم
چربی: ۱۳ گرم (۹۰٪ چربی های اشباع نشده)
پتاسیم: ۶٪ میزان مصرف روزانه مرجع (RDI)
فسفر: ۱۱٪ از RDI
ویتامین B6: 28٪ از RDI
تیامین: ۲۱٪ از RDI
مس: ۴۱٪ از RDI
منگنز: ۱۵٪ از RDI
قابل ذکر است که پسته یکی از غذاهای غنی از ویتامین B6 در اطراف است.

برای خرید عمده پسته و مغز پسته با شرکت درینام تماس بگیرید، ما علاوه بر فروش مستقیم و بدون واسطه، میتوانیم جهت صادارت همراه شما باشیم. مشاوره و فروش (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹)

ویتامین B6 برای چندین عملکرد بدن از جمله تنظیم قند خون و تشکیل هموگلوبین ، مولکولی که اکسیژن را در سلول های قرمز خون حمل می کند ، مهم است.
پسته همچنین سرشار از پتاسیم است و یک اونس حاوی پتاسیم بیش از نیمی از موز بزرگ است.

خلاصه:

پسته سرشار از پروتئین ، فیبر و آنتی اکسیدان است. آنها همچنین دارای چندین ماده مغذی مهم دیگر ، از جمله ویتامین B6 و پتاسیم هستند.

۲٫ سرشار از آنتی اکسیدان است


آنها از آسیب سلول جلوگیری می کنند و نقشی اساسی در کاهش خطر بیماری مانند سرطان دارند. پسته بیشتر از سایر مغزها و دانه ها حاوی آنتی اکسیدان است. در یک مطالعه ۴ هفته ای ، در مقایسه با شرکت کنندگانی که پسته نخوردند ، شرکت کنندگانی که هر روز یک یا دو وعده پسته می خوردند ، مقدار بیشتری از لوتئین و γ-توکوفرول داشتند.در میان مغزها ، پسته دارای بیشترین مقدار لوتئین و زاگزانتین است، که هر دو آنتی اکسیدان های بسیار مهمی برای سلامت چشم هستند.

پسته ها از چشمان شما در برابر آسیب های ناشی از نور آبی و تخریب ماکولا مربوط به سن محافظت می کنند، وضعیتی که در آن بینایی مرکزی شما مختل شده یا از بین می رود.

خلاصه:

پسته از جمله آنتی اکسیدان ترین مغزهای اطراف است. سرشار از لوتئین و زاگزانتین هستند که هر دو باعث سلامت چشم می شوند.

۳٫ کم کالری و در عین حال پروتئین زیاد
در حالی که خوردن آجیل فواید زیادی برای سلامتی دارد ، اما معمولاً کالری زیادی دارد.خوشبختانه پسته از کم آجیل های کم کالری است.یک اونس (۲۸ گرم) پسته حاوی ۱۵۹ کالری است ، در مقایسه با ۱۸۵ کالری در گردو است، با توجه به پروتئین که حدود ۲۰٪ از وزن آنها را تشکیل می دهد، پسته پس از بادام دوم از نظر محتوای پروتئین است.

برای خرید عمده پسته و مغز پسته با شرکت درینام تماس بگیرید، ما علاوه بر فروش مستقیم و بدون واسطه، میتوانیم جهت صادارت همراه شما باشیم. مشاوره و فروش (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹)

پسته همچنین نسبت اسیدهای آمینه ضروری ⁠ – عناصر سازنده پروتئین than – از هر مغز دیگری قوی تر است.این اسیدهای آمینه ضروری قلمداد می شوند زیرا بدن شما قادر به ساخت آنها نیست، بنابراین باید آنها را از رژیم غذایی خود تهیه کنید. در همین حال، سایر اسیدهای آمینه نیمه ضروری در نظر گرفته می شوند، به این معنی که در شرایط خاص بسته به سلامت فرد می توانند ضروری باشند.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

یکی از این اسیدهای آمینه نیمه ضروری L- آرژنین است که ۲٪ اسیدهای آمینه موجود در پسته را تشکیل می دهد. این ماده در بدن شما به اکسید نیتریک تبدیل می شود ، که ترکیبی است که باعث گشاد شدن رگ های خونی می شود و به جریان خون کمک می کند.

فروش و صادرات فله پسته

درینام - دورینام - فروش و صادرات پسته

پسته ها نمونه‌های مختلفی دارند که شامل پسته اکبری،پسته احمد آقایی، پسته فندوقی و پسته کله قوچی می باشد، بادام دارای پوسته شفاف و مغزی درشت و شیرین می باشد که برای بدن بسیار مفید است. این سایت به عنوان معتبر ترین مرکز خرید عمده پسته شناخته شده است و با مراجعه به آن می توان بهترین پسته و مغز پسته را خریداری نمود.

برای خرید عمده پسته و مغز پسته با شرکت درینام تماس بگیرید، ما علاوه بر فروش مستقیم و بدون واسطه، میتوانیم جهت صادارت همراه شما باشیم. مشاوره و فروش (۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹)

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.