برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز فروش کره بادام زمینی – شرکت بازرگانی درینام

مرکز فروش کره بادام زمینی – شرکت بازرگانی درینام – تولید کننده کره بادام زمینی ارگانیک و مواد اولیه تازه وخوش طعم می باشد.

 

 

مرکز فروش کره بادام زمینی

 

مرکز فروش کره بادام زمینی - شرکت بازرگانی درینام

 

شرکت بازرگانی درینام به عنوان یکی از مراکز فروش کره بادام زمینی ارگانیک عمده در حال فعالیت می باشد .از آن جا که مردم علاقه بسیاری به خوردن کره بادام زمینی دارند و ترجیح می دهند از کره بادام زمینی ارگانیک استفاده کنند تا علاوه بر طعم خوش سبب تندرستی برای آن ها شود .

کره بادام زمینی در هر مرحله از زندگی ودر هر گروه سنی قابل استفاده است :

  • برای کودکان
  • برای نوجوانان
  • برای مادران باردار
  • برای جوانان
  • برای ورزشکاران
  • برای میانسالان

 

شرکت بازرگانی درینام تولید کننده بادام زمینی کره گیری وسپس تولید کننده کره بادام زمینی می باشد به همین دلیل است که قیمت کره بادام زمینی درینام پایین تر از قیمت بازار بوده وهمه مشتریان نیز از کیفیت آن راضی بوده اند زیرادر کارخانه  بلافاصله بعد از تولید بادام زمینی کره گیری به کره بادام زمینی تبدیل می شود .

 

درینام آماده همکاری با تمام مغازه داران و کارخانه ها می باشد .کره بادام زمینی فقط به صورت عمده به فروش می رسد و حداقل خرید کره بادام زمینی ۱۰ کیلو گرم می باشد .

در تولید کره بادام زمینی تمام پروتکل های بهداشتی رعایت می شود .

 

جهت اطلاع از قیمت و نحوه ثبت سفارش با کارشناسان فروش داخلی ما تماس حاصل فرمایید ویا اطلاعات خود را در فرم سایت درج کنید تا تیم پشتیبانی درینام دراسر وقت با شما ارتباط برقرار کنند .

خاصیت کره بادام زمینی

چندین مطالعه نشان می دهد که خوردن بادام زمینی و سایر مغزها می تواند به افراد در حفظ وزن کمک کند یا حتی به کاهش وزن کمک کند.
تقویت سلامت قلب.
پرورش اندام.
مدیریت سطح قند خون
کاهش خطر ابتلا به بیماری پستان

بادام زمینی و کره بادام زمینی حاوی مواد مغذی هستند که ممکن است سلامت قلب فرد را تقویت کرده و سطح قند خون را بهبود ببخشند.

بسته به اینکه مردم از کره بادام زمینی در رژیم خود استفاده می کنند ، می تواند به آنها در کاهش وزن کمک کند ، یا در طی تمرینات وزنه برداری یا بدن سازی پوند اضافه کند.

با این حال ، کره بادام زمینی کالری و چربی زیادی دارد ، بنابراین مردم باید از آن به میزان متوسط لذت ببرند.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.