ارتباط با مشاوران بازرگانی شرکت تجارت پویا
Tejarat Pooya va tose Paydar Fajr Company - Dorinam brand

مشاوره بازرگانی خارجی

اگر همین امروز یا همین الان تصمیم به ورود به دنیای تجارت را دارید، باید به شما بگویم که راهی بسیار تخصصی پیش روی شماست، راهی که قوانین مربوط به خود را دارد. برای تجارت با هر کشوری شما علاوه بر اینکه باید به کلیه قوانین گمرکی کشور خود آگاهی داشته باشید، باید قوانین گمرکی کشوری که می خواهید از آنجا کالا وارد و یا به آنجا کالایی را صادر کنید را بدانید. کار یک مشاوره بازرگانی خوب در این زمان مشاهده و آشکار می شود، که می تواند در پیشبرد اهداف شما در سریعترین و بهترین حالت نقش داشته باشد. 

شرکت بازرگانی دُرینام با داشتن مشاوران متخصص در زمینه بازرگانی و خدمات مشاوره بازرگانی خارجی , بهترین راهکار و سریع ترین مسیر را ارائه می دهد. متخصصان کسب و کار این شرکت بازرگانی موضوعات مورد مشاوره را تجزیه و تحلیل می کنند و راه حل های منطقی، قانونی را به بازرگانان جهت سوق به اهدافشان ارائه می نمایند.

مشاوره بازرگانی داخلی

دریافت مشاوره بازرگانی در تجارت بین‌المللی و داخلی  به مشتریان کمک می‌کند تا از میان انبوه محصولات، یک محصول خاص را بر اساس ارزیابی دقیق بازار فروش در کشور انتخاب و خرید نمایند. با انتخاب محصول درست و صادرات آن به رشد اقتصادی و رفع نیازمندی های بازار کشور نیز کمک می‌کنند.

خریداران و فروشندگانی که مایل به کسب دانش در خصوص واردات، صادرات، ارتباط با تامین کننده، فرآیندها و استراتژی های فروش کالاها و مشتری یابی را دارند، می‌توانند از دانش و تجربه عمیق کارمندان شرکت بازرگانی دُرینام  بهره‌مند شوند. تیم خدمات بازرگانی دُرینام همراه با حضور در دفاتر شنزن، گوانجو، دبی و تهران، مطابق با آخرین قوانین و مقررات مربوط به تجارت بین‌الملل حرکت می‌کند و آماده ارائه مشاوره در راستای توسعه کسب و کار و خدمات بازرگانی می‌باشد.

 

مشاوره-بازرگانی