برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مغز بادام مامایی – قیمت و فروش

مغز بادام مامایی – قیمت و فروش -شرکت بازرگانی درینام یکی از مراکز تامین بادام مامایی و مغز بادام مامایی در ایران می باشد جهت اطلاع از قیمت ونحوه سفارش در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

 

مغز بادام مامایی

مغز بادام مامایی - قیمت و فروش

پرفروش ترین مغز تولیدی کشور ایران مغز بادام مامایی می باشد. قیمت مغز بادام مامایی در درجه بندی هایی که دانه شمار است از کمترین تا بیشترین تفاوت زیادی دارد. البته بیشتر مغز بادام مامایی در دانه های درشت که تقریبا از هشتاد دانه شروع می شود و تا صد و بیست دانه می رسد، صادراتی است و قالبا به کشور های هندوستان و ترکیه صادر می شود.

 

قیمت مغز بادام مامایی

بیشترین فروش بازار داخلی ایران خصوصا در شهر هایی به غیر از تهران و اصفهان، روی بادام های ارزان قیمت است، بادام هایی مانند:

  • بادام سنگی
  • بادام مامایی سایز مینی
  • بادام ربیع
  • و بیشتر بادام پوست کاغذی

البته موارد دیگری نیز در این بین هست که به دلیل کم بودن آمار نامشان را ذکر نکردیم.مغز بادام مامایی در داخل گران ترین مغز است. و قیمت آن در طول سال متفاوت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان باکارشناسان فروش داخلی ارتباط برقرار کنید.

 

بادام مامایی و خواص بی نظیر آن

مغز بادام مامایی - قیمت و فروش

بادام مامایی یکی از بهترین بادام هایی است که شما می توانید در بین بادام های دیگر انتخاب کنید این بادام پوستی کلفت و محکم همانند بادام سنگی دارد و ظاهر آن کشیده است این نوع بادام معمولا مغز درشتی دارد بادام مامایی مواد مغذی بسیار بالایی دارد این بادام باعث تقویت حافظه و پیشگیری از بیماری آلزایمر می شود مصرف این بادام بصورت آسیاب شده و مخلوط شده با آب و عسل که اصطلاحا به آن شیر بادام می گویند برای تقویت قوای جسمانی بسیار مفید است مصرف شیر بادام به دلیل کلسیم بسیار بالا برای درمان پوکی استخوان استفاده می شود البته خوردن یک مشت مغز بادام مامایی هم همین خاصیت را دارد ولی چون بادام دیر هضم است کسانی که معده ضعیف و حساسی دارند از شیر بادام استفاده می کنند این محصول برای زنان باردار بسیار توصیه می شود چرا که باعث استحکام استخوان های جنین می شود مصرف بادام مامایی برای مردان نیز مفید است و باعث تقویت هورمون های مردانه می شود بادام مامایی باداشتن انواع ویتامین ها باعث زیبایی پوست می شود این بادام در استان چهار محال بختیاری تولید و به کشور های خارجی صادر می شود قیمت بادام مامایی در بازار به نسبت بادام های دیگر بالاتر است اما قیمت این بادام در سایت درینام بسیار مناسب است چرا که ما این محصول را مستقیما از باغداران تهیه می کنیم فروش بادام مامایی در سایت درینام بصورت عمده ودر تناژهای بالا امکان پذیر است.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.