برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

نمایندگی فروش بادام کوهی تلخ

بادام کوهی تلخ یکی از خوشمزه ترین و مقوی ترین مدل های مختلف این محصول است که به شیوه های گوناگونی در بازار به فروش می رسد. فروش این محصول به دو نوع بسته بندی شده و فله ای انجام می شود. قیمت فروش فله این محصول در مقایسه با نوع بسته بندی شده آن در سطح پایین تری قرار دارد. خرید فله ای این محصول منجر به صرفه جویی در مخارج مشتریان گرامی خواهد شد و صرفه مالی بسیار زیادی را برای آنها ایجاد خواهد کرد.

نمایندگی فروش بادام کوهی تلخ

تفاوت بادام کوهی با دیگر انواع بادام ها

تفاوت بادام کوهی با دیگر انواع بادام ها بادام یک نوع میوه خوشمزه و مقوی است که بومی کشور ایران می باشد. این نوع میوه پوسته سفت و سختی دارد و سرشار از املاح معدنی می باشد. این محصول مدل های گوناگونی دارد که از جمله آن می توان به بادام کوهی اشاره کرد.

بادام کوهی که به آن پسته زمینی گفته می شود تفاوت های بسیار زیادی با دیگر مدل های این محصول دارد. این نوع بادام ارزش غذایی بسیار زیادی دارد و  این امر باعث شده تا از آن در تولید محصولات مختلف استفاده شود. از تفاوت های بارز این کالا می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • یکی از تفاوت هایی که بین بادام کوهی با دیگر مدل های این محصول وجود دارد، طعم آن می باشد. بادام کوهی در قیاس با دیگر مدل های این کالا طعم تلخی دارد.
  • یکی دیگر از تفاوت های که بین این کالا وی دیگر مدل های آن وجود دارد، اندازه آن می باشد. بادام های کوهی دارای اندازه بزرگتری هستند و بسیار درشت می باشند.
  • یکی دیگر از تفاوت های بارزی که میان این کالا و دیگر مدل های آن وجود دارد، شکل ظاهری آن است. بادام کوهی از نظر شکل ظاهری بسیار شبیه به پسته می باشد و پسته نازک تری دارد.

مزایا خرید عمده بادام کوهی تلخ

مزایا خرید عمده بادام کوهی تلخ خرید بادام کوهی ارگانیک تلخ به شیوه های گوناگونی انجام می شود که از جمله آن می توانیم به خرید عمده اشاره کنیم. خرید عمده بادام درجه یک مزیت های گوناگونی را برای مصرف کنندگان گرامی ایجاد خواهد کرد که از جمله آن می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • کاهش قیمت تمام شده این محصول
  • حجم زیاد کالا و رفع نیازهای مصرف کنندگان
  • افزایش کیفیت کالا در هنگام خرید

این سایت بزرگترین و معتبر ترین واحد خرید عمده انواع بادام کوهی تلخ در کشور است که این محصولات را با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب در دسترس مشتریان و مصرف کنندگان گرامی و ارجمند قرار می دهد. قیمت خرید بادام کوهی در این مرکز در سطح مناسبی قرار دارد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.