برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

واردکننده بادام زمینی پیاز جعفری

بادام زمینی یک ماده غذایی مغذی و سرشار از انرژی می باشد که در طعم های مختلفی وجود دارد. بادام زمینی پیاز جعفری دارای دو طعم اسانس پیاز و جعفری می باشد که بسیار خوشمزه می باشد و طرفداران زیادی هم در بین رده های سنی مختلف دارد و دارای خواص مفید فراوانی برای بدن می باشد بادام زمینی نیز با نام بادام کوهی نیز در بین عده ای از مردم شناخته شده است.

واردکننده بادام زمینی پیاز جعفری

معرفی مواد مغذی بادام زمینی

معرفی مواد مغذی بادام زمینی بادام زمینی طعم دار در انواع مختلفی مانند بادام زمینی فلفلی، سرکه ای، پیاز جعفری، گوجه ای و نمکی تولید می شود که امروزه می توان آنها را در تمامی مراکز فروش مواد غذایی در سراسر کشور مشاهده کرد که در بسته بندی های کوچکی وجود دارند. بادام زمینی سرشار از مواد مغذی مانند منگنز، منیزیم، فسفر، کلسیم، پروتئین، نیاسین و فیبر و … می باشد به همین دلیل خواص فراوانی دارد و دارای چربی غیر اشباع می باشد، از ایجاد سرطان پیشگیری می کند، محب ایجاد بیماری های قلبی نمی شود، سطح کلسترول را کاهش می دهد، باعث ثابت نگه داشتن و کاهش وزن می شود همچنین تاثیرات مفید فراوانی بر روی مو دارد و به سبب ارزش غذایی بالایی که دارد افراد بدنساز آن را به فراوانی مصرف می کنند. از بادام زمینی علاوه بر اینکه به عنوان یکی از تنقلات در طعم های مختلفی استفاده می شود می توان کره بادام زمینی تهیه کرد که مصارف زیادی دارد. در واقع تمام خصوصیات خوب و مفید این محصول به دلیل این است که یک گیاه طبیعی است و به صورت ارگانیک به دست می آید. با همه ی ویژگی های خوب بادام زمینی توصیه می شود که همواره در مصرف آن حد اعتدال رعایت شود تا مشکلی برای سلامت بدن ایجاد نشود.

بررسی بازار بادام زمینی پیاز جعفری

بررسی بازار بادام زمینی پیاز جعفری بازار فروش بادام زمینی پیاز جعفری بنابر طرفدارانی که این طعم دارد بسیار خوب و پر رونق می باشد علاوه بر طعم آن نیز وجود این همه مزایای خوب و سودمندی آن در رابطه با حفظ سلامت بدن موجب شده است که این محصول سهم خوبی از بازار فروش را داشته باشد همچنین به خاطر قیمت و ارزش بالای انواع بادام درختی بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای استفاده و جذب مواد مغذی موجود در بادام نوع زمینی آن را در طعم های متنوع که همه آنها در دسترس هستند مصرف کنند.این محصول با اینکه در داخل کشور تولید می شود ولی عده‌ای آن را از کشورهای خارجی به داخل کشور وارد می کند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.