برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

پخش انواع بادام درختی با پوست سبز

پخش انواع بادام درختی با پوست سبز به وسیله مراکزی که در زمینه عرضه انواع بادام درختی فعال هستند صورت می گیرد‌. بادام سبز تازه از طرفداران زیادی برخوردار است. مراکز پخش بادام با پوست سبز این محصول را در دو مرحله به بازار عرضه می کنند، مرحله اول به صورت نارس و در اوایل بهار و در مرحله دوم در تیر و مرداد ماه، زمانی که مغز بادام کامل رسیده است ولی پوست آن هنوز سبز می باشد.

پخش انواع بادام درختی با پوست سبز

آشنایی با انواع بادام

آشنایی با انواع بادام بادام از انواع آجیل و خشکبار است که به دلیل طعم مطبوع و خواص بی شمار بسیار پر مصرف می باشد و از طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان برخوردار است. انواع بادام هم به صورت بو داده و به عنوان آجیل و هم در طبخ غذا و شیرینی پزی مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع بادام آجیلی شیرین سرشار از ویتامین های B و E، مواد معدنی و چربی های غیر اشباع می باشد که به دلیل خواص فراوان قابل استفاده در هر گروه سنی می باشد. بادام درختی دارای انواع مختلفی است که در زیر به آن ها اشاره می شود:

  • بادام پوست کاغذی:  پوست آن با فشار دست شکسته شده و به صورت خام، شور و بو داده مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع بادام به نام بادام منقا نیز شناخته می شود.
  • بادام سنگی: پوست آن استحکام زیادی دارد، بیشتر به صورت دیم کشت می گردد، به همراه مغزهای دیگر و به صورت شور استفاده می شود و در تولید صابون، کرم و شامپو کاربرد دارد.
  • بادام مامایی: از انواع بادام صادراتی می باشد. پوست آن تقریبا نازک است و در آجیل به صورت شور و خام استفاده می شود، در صنایع دارویی و آرایشی بهداشتی نیز کاربرد فراوانی دارد.
  • بادام ربیع: از انواع مرغوب بادام است و در آجیل و شیرینی پزی استفاده می شود.
  • بادام سفید: مغزی سفید و خوش طعم دارد، بسیار پر طرفدار است و در آجیل و شیرینی پزی به  کار می رود.
  • بادام تلخ: از این بادام جهت گرده افشانی و پایه سایر بادام ها استفاده می شود و در صنایع دارویی و آرایشی بهداشتی کاربرد فراوانی دارد.

خرید انواع بادام درختی با پوست سبز

خرید انواع بادام درختی با پوست سبز خرید انواع بادام درختی با پوست سبز از مراکز پخش و فروشندگان این محصول امکان پذیر می باشد. بادام درختی با پوست سبز در اوایل بهار ریز، نارس و ترد می باشد که به نام چغاله بادام معروف است، این نوع بادام به صورت کامل مصرف می شود.

نوع دیگر بادام با پوست سبز که در تابستان و قبل از تغییر رنگ پوسته به بازار می آید، این نوع بادام دارای مغز کاملا رسیده است و بسیاری از مردم ترجیح می دهند بادام را به این صورت خریده و مغز آن را به صورت تازه مصرف کنند.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.