برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

پخش عمده بادام زمینی آجیلی

پخش عمده بادام زمینی آجیلی: در کشور ما به دلیل وجود آب و هوای مناسب می توان محصول با کیفیتی از بادام زمینی را پرورش داد و به بازار جهت مصرف افراد عرضه می شود و حتی گاها بادام زمینی هایی که مرغوب تر هستند هم به سایر کشورها صادر می شود.

پخش عمده بادام زمینی آجیلی

چه بادام زمینی برای آجیل مناسب است؟

چه بادام زمینی برای آجیل مناسب است؟ چه بادام زمینی برای آجیل مناسب است؟ آجیل بادام زمینی یک منبع بسیار خوبی از ترکیب اسیدهای چرب اشباع نشده است. استفاده از این محصول در حد متعادل سبب کاهش یافتن مقدار کلسترول در بدن می شود که همین موضوع موجب به وجود آمدن سلامتی قلب انسان می شود. استفاده از بادام زمینی به مقدار روزانه حدود ۴۲ گرم توصیه می شود. این مقدار در حدود ۲۴۰ کیلو کالری انر‍‍ژی دارد. بهتر است این میزان به دو بخش تقسیم کرده و در زمان دو میان وعده استفاده شود.

برای خرید با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید

سایت: www.dorinamco.com

شماره همراه: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

مصرف بادام زمینی در مقدار متعادل و قابل قبول این توانایی را دارد تا اشتهای انسان را کنترل کند ولی اگر میزان مصرف بالاتر از حد نرمال برود و تعادل رعایت نشود در نتیجه باعث جذب بالای کالری دریافتی در بدن می شود و نهایتا سبب افزایش وزن می شود که این قضیه برای افرادی که از لاغری مفرط رنج می برند می تواند مفید و مورد توجه باشد.

خواص بادام زمینی: بادام زمینی یک منبع بسیار خوبی از ترکیبات موادی همچون پروتئین، فیبر، اسیدهای چرب اشباع نشده ، ویتامین ب۳، ویتامین ب۹ و ویتامین ای است. همچنین بادام زمینی جزو مواد مغذی است که استفاده از آن برای درمان بیماری ها، زیبایی، سلامتی مفید است و قابل ذکر است که استفاده از بادام زمینی در دوران بارداری خانم ها، خواص زیادی را به همراه دارد.

زنانی که حداقل دو بار در هفته مصرف کره بادام زمینی را در رژیم غذایی خود می گنجانند، کمتر دچار چاقی می شوند. به منظور جلوگیری از چاقی، توصیه می شود به طور منظم بادام زمینی را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

برای خرید بادام با ما تماس بگیرید

فراوان بودن آهن و کلسیم در کره بادام زمینی سبب شده است که انتقال  راحت تر اکسیژن به خون و در نتیجه بهبود استخوان های سالم و قوی است. بادام زمینی تقویت کننده انرژی با مقادیر زیادی از ویتامین ها، مواد معدنی است.

مصرف مقدار کافی از بادام زمینی به جذب شدن کلسیم، چربی ها و کربوهیدرات ها از طریق منگنزی که در بادام زمینی ها وجود دارد باعث می شود تا جذب سطح قند خون در بدن انسان تنظیم شود.

آشنایی با فروشندگان بادام زمینی آجیلی

آشنایی با فروشندگان بادام زمینی آجیلی آشنایی با فروشندگان بادام زمینی آجیلی: با توجه به کشت و برداشت مناسب بادام زمینی در کشورمان، این محصول طرفداران خاص خود را دارد. در همه شهرها این محصول را در مغازه های خشکبار و یا مغازه های فروش آجیل می توان به این دانه های خوشمزه دسترسی پیدا کرد. البته لازم به ذکر است که بادام زمینی طعم دار هم به لیست تنوع این محصول در کشورمان اضافه شده است.

 

برای خرید با مدیر فروش شرکت دورینام تماس بگیرید.

مرکز خرید بادام ایران دورینام

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.