برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

پخش عمده مغز بادام مامایی صادراتی اصفهان

روش های شور کردن مغز بادام

ما در شرکت درینام پخش عمده مغز بادام مامایی صادراتی اصفهان را انجام میدهیم، ما مغز بادام مامایی را در سایز بندی و دانه بندهای مختلف در اختیار خریداران قرار میدهیم. ما بادام مامایی از سایز ۸۰ دانه الی ۱۵۰ دانه در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. برای خرید و مشاوره در خصوص مغز بادام مامایی با در ارتباط باشید.

درینام  - پخش عمده مغز بادام مامایی صادراتی اصفهان

۱- ویتامین B6
مغز بادام مامایی دارای ویتامین B6 است که به عنوان پیریدوکسین نیز شناخته می شود و به کمک به متابولیسم پروتئین ها کمک می کند ، که ممکن است به افزایش در دسترس بودن پروتئین برای ترمیم سلول های مغزی کمک کند. علاوه بر این ، این ویتامین باعث تولید مواد شیمیایی انتقال دهنده عصبی می شود که ارتباط بین سلول های مغز را بیشتر بهبود می بخشد.


۲- روی
روی یک ماده معدنی است که به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن شناخته می شود ، که ممکن است از عفونت های باکتریایی و ویروسی که به سلول های مغزی آسیب می رسانند جلوگیری کند.


۳- پروتئین
پروتئین به ترمیم سلول های مغزی کمک می کند ، در نتیجه عملکردهای شناختی از جمله حافظه را بهبود می بخشد. بادام نسبتاً غنی از پروتئین بدون چربی است.


۴- ویتامین E
ویتامین E مسئول کاهش سرعت پیری سلول هایی مانند مغز است که ممکن است حافظه را تحت تأثیر قرار دهد. در حالی که نشان داده شده است که دوزهای زیاد ویتامین E تأثیرات جدی دارد ، اما مقدار کمی از آن فقط می تواند مفید باشد. مصرف هر روز حدود هشت بادام به معنای مصرف بیش از حد ویتامین E نیست.

 

فروش عمده مغز بادام مامایی صادراتی اصفهان


پخش عمده مغز بادام مامایی صادراتی اصفهان
ما در شرکت درینام پخش عمده مغز بادام صادراتی مامایی اصفهان را انجام میدهیم، ما مغز بادام مامایی را در سایز بندی و دانه بندهای مختلف در اختیار خریداران قرار میدهیم. ما بادام مامایی از سایز ۸۰ دانه الی ۱۵۰ دانه در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. برای خرید و مشاوره در خصوص مغز بادام مامایی با در ارتباط باشید.

برای خرید و مشاوره با در ارتباط باشید.
نام: فرحانی
شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.