برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

پخش عمده مغز بادام مامایی

شرکت درینام تولید کننده و تامین کننده بادام مامایی

مغز بادام مامایی صادراتی بهترین نوع بادام جهت صادرات به کشور هند می باشد،  ما در مجموعه درینام همزمان با کشاورزان مختلفی در حال تعامل هستیم و محصول کشاورزان را به صورت مستقیم خریداری کرده و آن را نگهداری می کنیم و با توجه به نیاز مشتریان آن را به صورت تازه یک دستگاه با کیفیت تبدیل به مغز بادام می کنیم و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کنیم.

 

 

یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان داخلی و خارجی خرید مغز بادام مامایی تازه و با کیفیت است ما به جرات ازعان می کنیم مغز بادام مامایی تازه و با کیفیت را در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کنیم.

 

 

مغز بادام مامایی استان چهارمحال و بختیاری که در حاشیه زاینده رود و در شهرستان‌های سامان و بن تولید می‌شود یک بادام بی نظیر و با کیفیت می باشد که در بازارهای جهانی از قدرت رقابتی بسیار بالایی برخوردار می باشد و ما محصولات خود را با برند شرکت درینام و در صورت نیاز جهت تعامل با خریداران مختلف مغز بادام مامایی را با برندهای مختلف به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌کنیم، ما صادرکننده نمونه و برتر مغز بادام مامایی هستیم.

 

 

مغز بادام مامایی در گرید های مختلف قدردان بندی های مختلف به بازار ارز می شود،  در توضیح مختصر باید بگوییم که دانه بندی مغز بادام مامایی از هشتاد و نود دانه تا ۱۴۰ ۱۵۰ دانه تقسیم‌بندی می‌شود و این دانه بندی ها نام و گرید خارجی این محصول را نیز مشخص می‌کند.

جهت خرید و سفارش مغز مغز بادام مامایی صادراتی و جهت مشاوره در خصوص روال ها و روشهای صادرات این محصول می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 صادرات مغز بادام مامایی به هند

میزان تولید مغز بادام مامایی در چهارمحال و بختیاری از رقم بسیار بالایی برخوردار است و با توجه به اینکه مغز بادام مامایی در کشور قیمت مصرفی بالایی برخوردار است، میان مردم ایران یک محصول ناشناخته است اما مردم هندوستان از دیرباز این محصول و میوه ارزشمند را از ایران به کشور هند منتقل می کردند و آن را جزء محصولات درجه یک خود و جزء غلات در مصرف روزانه خود همیشه دارند.  از لحاظ علمی هم ثابت شده است که مصرف روزانه ۳ عدد مغز بادام مامایی بسیار زیادی دارد که در مقالات مشابه در سایت شرکت درینام اطلاعات و توضیحات مختلفی در مورد آن داده ایم.

 

به جرأت می‌توان گفت که مغز بادام مامایی تنها در ایران و در استان چهارمحال و بختیاری و شهرستان های سامان و بن و حاشیه زاینده رود در حال تولید است البته لازم به ذکر است که تولید این محصول ارزشمند در استان‌های دیگر نیز شروع شده است اما هکتار های بسیار زیادی از زمین‌های چهارمحال و بختیاری زیر کشت مغز بادام مامایی هستند و این محصول ارزشمند تولید شده و به صورت فله و خام به کشورهای مختلف از جمله هند صادرات می شود.

مغز بادام مامایی مغز بادام مامایی مغز بادام مامایی مغز بادام مامایی

جهت خرید و سفارش مغز مغز بادام مامایی صادراتی و جهت مشاوره در خصوص روال ها و روشهای صادرات این محصول می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.