برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

پسته احمد آقایی اعلا صادراتی – شرکت بازرگانی درینام

پسته احمد آقایی اعلا صادراتی شرکت بازرگانی درینام  – یکی از بهترین شرکت های فعال در عرضه پسته احمد آقایی صادراتی اعلا می باشد، ما در شرکت درینام پسته احمد آقایی اعلا را بدون واسطه تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. این شرکت از این جز بهترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده پستته احمد آقایی میباشد. در صورت تمایل به خرید، فروش و صادرات پسته احمد آقایی اعلا صادراتی با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

——

خصوصیات پسته احمد آقایی

پسته احمد آقایی اعلا صادراتی  - شرکت بازرگانی درینام

تا ۷٪ رطوبت
حداکثر ۲٪ پسته دهان بسته
حداکثر ۲٫۵٪ پسته نیمه باز
کشاورزان در استانهایی که دارای آب و هوای مناسب برای پسته هستند پسته را می کارند ، مانند کرمان، خراسان، یزد، مرکزی یا شهرهایی مانند دامغان و… و همچنین ما در مجموعه درینام پسته احمد آقایی تمامی استان‌های تولید کننده را عرضه و روانه بازارها میکنیم.

درخت این پسته از هفته های ابتدا شروع به شکوفا شدن می کند. فصل برداشت محصول جدید اواخر مهر تا اواسط آبان هر سال است. بنابراین، پیشنهاد می کنیم سفارش خود را برای محصول جدید رزرو کنید و در هفته های اول ماه مهر با ما تماس بگیرید.

—-

مشتریان جهانی پسته احمد آقایی

پسته احمد آقایی اعلا صادراتی  - شرکت بازرگانی درینام

مشتریان پسته ما از سراسر جهان هستند. مانند مالزی ، هند ، چین ، امارات متحده عربی ، هنگ کنگ ، سنگاپور ، اوکراین ، آلمان ، سوئیس ، روسیه و غیره. آنها پسته را به صورت پوسته بیشتر برای استفاده مستقیم و مخلوط کردن آن با مغزهای دیگر وارد می کنند. این نوع در کشورهای آسیایی به ویژه کشورهای عربی بیشترین محبوبیت را دارد.

توضیحات:
۲۰-۲۲ / اونس (عدد / اونس)
۲۲-۲۴ / اونس (عدد / اونس)
۲۴-۲۶ / اونس (عدد / اونس)


ما می توانیم تمام اندازه های فوق را به پنج شکل ارائه دهیم:
خام
بو داده و نمک زده
بو داده و شور شده با طعم لیمو و زعفران
فقط نمک بو داده
نمک پودر شده

در صورت تمایل به خرید، فروش و صادرات پسته احمد آقایی اعلا صادراتی با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

تولید کنندگان پسته را در دو نوع مختلف دسته بندی می کنند که بیشتر فنی است:

پسته به صورت طبیعی باز: پسته روی درختان رشد می کند. اگر کشاورزان پسته را روی درخت بگذارند تا مغز آنها به اندازه کافی رشد کند تا پوسته سخت آن باز شود ، به طور طبیعی باز می شود. به عبارت دیگر بدون هیچ نیروی خارجی. بنابراین ، به عبارت دیگر ، پوسته با رشد مغز پسته به خودی خود باز می شود. این نوع از پسته های مکانیکی باز شده گرانتر است.

پسته مکانیکی باز شده: اگر کشاورزان پسته را قبل از اینکه مغز آنها به اندازه کافی بالغ شود تا پوسته باز شود ، برداشت می کنند، پوسته آنها بسته می شود. در نتیجه ، هسته های این نوع کوچکتر از دسته اول هستند. سپس ، تولید کنندگان با کمک ماشین آلات و برخی از تکنیک ها، پوسته ها را به صورت مکانیکی باز می کنند.

ما در شرکت درینام پسته احمد آقایی اعلا را بدون واسطه تولید و در بازارهای داخلی و خارجی عرضه میکنیم. این شرکت از این جز بهترین شرکت های تولید کننده و عرضه کننده پستته احمد آقایی میباشد. 

در صورت تمایل به خرید، فروش و صادرات پسته احمد آقایی اعلا صادراتی با مدیر فروش شرکت درینام تماس بگیرید.

نام: مهندس فرحانی

شماره تماس: ۰۹۱۲۰۹۹۲۷۷۹

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.