برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

پودر پسته -قیمت و فروش

پودر پسته -قیمت و فروش -شرکت درینام -تولید کننده پودر پسته سبز قزوین تازه و با کیفیت طبق نیاز مشتری می باشد .درینام یکی بزرگ ترین تولید کنندگان پودر پسته در ایران می باشد .در ادامه مقاله بیش تر با درینام آشنا شوید .

 

پودر پسته

 

پودر پسته -قیمت و فروش

 

پودر سبز پسته یکی از فرآورده های اصلی و پر فروش حوزه آجیل و خشکبار می باشد.این محصول  را می توان از هر نوع مغز پسته ای تهیه کرد اما کیفیت پودر ارتباط مستقیم با مغز اولیه دارد.به عبارتی اگر مغز پسته آفت زده و یا زرد باشد، از کیفیت مغز پسته کاسته خواهد شد.وبرای سلامتی مضر می باشد .

پودر پسته مرغوب وبا کیفیت و ارزان را از مرکز فروش پودر پسته ایران تهیه کنید .

 

چند پارامتر اساسی در تولید و خرید فروش عمده پودر پسته باید مورد توجه واحد های تولیدکننده و خریداران باشد.اول از همه اینکه پوست سخت پسته و سایر مواد خارجی به هیچ عنوان نباید در میان پودر قرار داشته باشد.زیرا از پودر به عنوان مواد اولیه انواع شیرینیجات استفاده می شود و احتمال آسیب رساندن به لب و دهان مصرف کننده بالاست.در همین راستا برخی واحد های تولیدی باتجربه در این حوزه، مغز پسته را ابتدا با سورت لیزری عاری از هر گونه مواد خارجی می نمایند.پس از آن سایر مراحل فرآوری و آسیاب مغزپسته را آغاز کرده و آن را تبدیل به پودری با کیفیت می کنند.

مورد بعدی که در این خصوص باید رعایت شود، رنگ و طعم پودر پسته است.

در صورتی که از مغزپسته باکیفیت و تازه برای تولید پودر استفاده شود، محصول نهایی از منظر طعم و رنگ مورد تایید خواهد بود.اما برخی از واحد های تولیدی از مغز پسته های بسیار ضعیف برای تولید پودر پسته استفاده می کنند تا قیمت محصول نهایی ارزان تر باشد.

در صادرات پودر سبز پسته خصوصا به کشور های کانادا، روسیه، ترکیه و هند که خریداران اصلی این محصول هستند باید اصول بهداشتی با دقت بیش تری رعایت شود.

 

 

قیمت و فروش پودر پسته درینام

 

پودر پسته -قیمت و فروش

پودر پسته از نظر قیمت گذاری مشابه پسته و مغز پسته نمی باشد.علت اصلی این است که با توجه به مغز مورد استفاده و همچنین رعایت نکات مهم بهداشتی و درکنار کیفیت محصول، قیمت آن را مشخص میشود .

مهم ترین عواملی که در تعیین کیفیت و قیمت  پودر پسته موثر هستند به شرح زیر است:

 

  1. مغز پسته اولیه
  2. رنگ پودر
  3. درصد مواد خارجی
  4. کیفیت ظاهری
  5. طعم خوب
  6. میزان آسیاب شدن
  7. تازگی
  8. بسته بندی

 

تمام عوامل فوق در تعیین قیمت بسیار تاثیر گذار است.در برخی مواقع در خرید های حجم بالا مشتریان ترجیح می دهند مغز پسته اولیه را مشاهده نمایند تا از نظر کیفیت ماده اولیه خیال شان راحت شود.

برخی دیگر خودشان مغز پسته را خریداری می نمایند و امور سورت لیزری، آسیاب کردن، بسته بندی و آماده سازی محصول را به واحد های تولیدی واگذار می نمایند.

 

در هر یک از شرایط فوق قیمت ها و هزینه ها با یکدیگر متفاوت است.برای دریافت اطلاعات بیش تر و همچنین داشتن قیمت روز انواع پودر سبز پسته می توانید با واحد فروش مجموعه تولیدی درینام ارتباط بگیرید.

 

شرکت درینام با سابقه چندین ساله خود در تولید و فروش پسته در ایران و آشنایی با سلیقه انواع مشتری بهترین کیفیت را عرضه می کند .

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.