برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

کارخانه تولید خلال بادام زمینی

خوشبختانه در کشور ایران بزرگ ترین و معروف ترین کارخانه ها در زمینه ی تولید خلال بادام زمینی به طور گسترده و عمده فعالیت می کنند. کارخانه تولید خلال بادام زمینی در تلاش است تا باکیفیت ترین و اصل ترین نوع این محصول را تولید و به بازار فروش و خریداران خود عرضه کند و رضایت آنان را در رابطه با این محصول فوق العاده و عالی به دست آورد. 

کارخانه تولید خلال بادام زمینی

طرز تهیه خلال بادام زمینی

طرز تهیه خلال بادام زمینی خلال کردن خشکبار یکی از بهترین روش ها برای نگهداری آن ها به حساب می آید. بادام زمینی یکی از انواع خشکبار است که برای نگهداری به مدت طولانی، تزئین انواع دسر ها و کیک ها و تهیه غذاهای مختلف آن را به صورت خلال تولید می کنند. تهیه خلال بادام به دو روش خانگی و صنعتی انجام می شود که در روش صنعتی تولید این محصول با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام می شود. 
برای تهیه این محصول ابتدا باید بادام های زمینی را از پوست جدا کرد و به صورت کامل از پوست خارج کرد. سپس آن ها در به مدت ۱۲ ساعت درون آب ولرم قرار دارد تا پوسته ی نازک آن جدا شود. در مدت زمانی که بادام ها درون آب قرار دارد، هرگاه پوست آن ها به راحتی جدا شد، می توانید آن ها را از آب خارج کنید. پس از این مرحله بادام زمینی ها را از وسط نصف کنید تا به صورت پرک در آید. 
سپس هر یک از پرک ها را به صورت جداگانه به خلال تبدیل کنید. در مرحله ی بعد خلال ها را در درون آبکش قرار دهید تا آب اضافه آن خارج شود و سپس در مقابل نور خورشید، پنکه و روی بخاری یا شوفاژ بر روی پارچه ای قرار دهید تا در مدت زمان لازم خشک شود. پس از خشک شدن کامل بهتر است این محصول را برای حفظ کیفیت بهتر و افزایش مدت نگهداری آن در یخچال قرار دهید. 

عرضه خلال بادام زمینی عمده

عرضه خلال بادام زمینی عمده عرضه خلال بادام زمینی بیشتر به صورت عمده انجام می شود؛ زیرا قیمت بادام زمینی عمده نسبت به روش های دیگر ارزان تر و مناسب تر است. عرضه ی این محصول به شکل عمده باعث شده تا بسیاری از افراد به این نوع روش خرید روی آورند. در عرضه ی عمده محصول بیشتر در مدت زمان کمتر به خریدار عرضه می شود. 
بهای خرید خلال بادام زمینی به پارامترهای مختلفی اعم از: کیفیت و مرغوبیت، نوسانات بازار، میزان عرضه و تقاضا، برند و مارک، وزن و اندازه، نوع کاربرد و مصرف، روش خرید اعم از مستقیم و غیر مستقیم، خرید کیلویی و یا بسته بندی شده و غیره بستگی دارد. تمام این موارد ذکر شده در کاهش و یا افزایش نرخ این محصول تاثیر مهم و بسزایی دارند. 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.