برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

کارخانه تولید روغن بادام درختی

روغن بادام درختی امروزه با مزایای بسیار زیادی که از آن شناخته شده است بسیار خواهان پیدا کرده است. خصوصا مزایای بادام در زیبایی و بهداشت پوست و مو بسیار محبوب و موثر است. کارخانه های تولید روغن بادام درختی نقش مهمی در کیفیت و تاثیر نهایی این روغن ها دارند.

کارخانه تولید روغن بادام درختی

نحوه تولید روغن بادام درختی

نحوه تولید روغن بادام درختی تهیه روغن بادام راه های مختلف و در عین حال ساده ای دارد. شما خود نیز حتی می توانید آن را در خانه تولید کنید. در ادامه یک شیوه ساده و خانگی تولید روغن بادام درختی را می آوریم:

    بادام را درون مخلوط کن قرار دهید. بادام باید خشک و تازه باشد. اطمینان حاصل کنید که مخلوط کن تمیز و آماده رفتن است.

    در ابتدا آنها را با سرعت کم مخلوط کنید. شما باید با سرعت کم شروع کنید تا بادام به آرامی و با دقت مخلوط شوند. مخلوط کردن آنها با سرعت بالا در ابتدا فرآیند ترکیب را مشکل تر می کند.

    برای تمیز کردن ساخت دستگاه ، مخلوط کن را متوقف کنید. از آنجا که شروع به مخلوط بادام می کنید ، می دانید که آنها شروع به شکل دادن شکل شبیه توپ می کنند. آنها شروع به ساختن در ظرف مخلوط کن می کنند. فقط مخلوط کن را متوقف کنید تا از ساخت آن جدا شود و آن را به سایر بادام ها برگردانید. ممکن است لازم باشد این کار را چندین بار در فرآیند ترکیب انجام دهید ، بنابراین مراقب باشید که آنها را مخلوط کنید.

    بادام را با سرعت بیشتری مخلوط کنید. هرچه بیشتر و بیشتر مخلوط می شوند می توانید مخلوط کن خود را به سرعت متوسط ​​یا حتی زیاد تبدیل کنید. این به روند کمک می کند.

    وقتی روغن بادام کاملا مخلوط شد روغن زیتون را اضافه کنید. بعد از اینکه بادام ها در یک خمیر غنی و خامه ای مخلوط شدند ، می توانید یک قاشق چایخوری روغن زیتون اضافه کنید تا روند اختلاط سریع تر شود. اگر فهمیدید که بادام هنوز هم به همان اندازه که دوست دارید به هم نپیوستند ، می توانید یک قاشق چایخوری دیگری روغن اضافه کنید.

    بادام مخلوط را ذخیره کنید. بعد از اینکه مخلوط بادام را تمام کردید ، می توانید آنها را در یک ظرف مانند شیشه قرار دهید و آنها را حدود ۲ هفته در دمای اتاق نگه دارید. این باید زمان کافی برای جدا شدن روغن از بادام از گوشته آنها باشد.

    روغن را تخلیه کنید. برای به دست آوردن بیشترین مقدار از روغن ، می توانید ظرف را محکم کنید و بگذارید روغن داخل یک ظرف جداگانه بماند. همچنین می توانید برای جدا کردن روغن از بادام از یک غربال یا صاف کننده استفاده کنید.

    از روغن استفاده کنید. می توانید از روغن برای درمان پوست یا موهای خود یا برای اهداف معطر درمانی استفاده کنید. همچنین لازم نیست که آن گوشته آجیل باقی مانده را نیز بیرون بیاندازید. می توانید از آن در پخت و پز استفاده کنید ، یا حتی فقط آن را با کمی روغن کاناله و نمک مخلوط کنید و آن را روی نان تست پخش کنید.

فروش عمده روغن بادام درختی

فروش عمده روغن بادام درختی فروش روغن بادام درختی بصورت خانگی و صنعتی رایج است. معمولا می توانید این روغن ها را از عطاری ها یا فروشگاه های معتبر بهداشتی پیدا کنید. توزیع و فروش کارخانجات این محصول به شکل عمده می باشد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.