برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

کره بادام زمینی عمده – شرکت بازرگانی درینام

کره بادام زمینی عمده – شرکت بازرگانی درینام – تولید کننده بادام زمینی کره گیری وکره بادام زمینی درجه یک وبا کیفیت در دشت مغان می باشد .

 

 

کره بادام زمینی

 

 

کره بادام زمینی عمده - شرکت بازرگانی درینام

 

کره بادام زمینی کره‌ای است که  در میان انواع کره نقش سوپرمن را بازی می‌کند؛ هم پروتئین دارد و هم انرژی‌زاست، هم درصد بالایی فیبر دارد و  ایمنی بدن را بالا می‌برد. البته ناگفته نماند که به سوخت‌وساز بهتر بدن کمک زیادی می‌کند و می‌تواند قند خون را هم به حالت متعادل دربیاورد. این روزها که سالم‌خوری (همان خوردن غذاهای سالم منظورمان است) بیشتر از هر زمان دیگر بر سر زبان‌هاست و همه دوست دارند به رژیم غذایی‌شان توجه بیشتری داشته باشند، خرید کره بادام زمینی می‌تواند فکر خوبی باشد.

 

 

فروش کره بادام زمینی عمده

 

 

شرکت بازرگانی درینام در دشت مغان درعرصه تولید بادام زمینی کره گیری و تولید کره بادام زمینی درجه یک و ارکامیک درحال فعالیت می باشد .اگر کره بادام زمینی ارگانیم و با کیفیت نی خواهید کره بادام زمینی درینام را امتحان کنید .

جهت خرید وگرفتن مشاوره فروش کره بادام زمینی عمده با کارشناسان فروش داخلی ما تماس بگیرید . ارسال و تحویل به سراسر کشور ودرب منزل صورت می گیرد .

 

 

هنگام خرید کره بادام زمینی به نکات زیر توجه کنید

یادتان باشد که کره بادام زمینی سالم و مطلوب حاوی مواد اضافی نیست. اگر روی بسته‌بندی بیشتر کره‌های بادام زمینی را بخوانید با فهرستی بلندبالا از موادی مانند شربت ذرت، روغن گیاهی هیدروژنه، مونوگلیسیرید، دی‌گلیسیرید و… روبه‌رو می‌شوید. کره بادام زمینی خالص از بادام زمینی بوداده درست می‌شود و به هیچ ماده‌ٔ شیمیایی تازه‌ای نیاز ندارد.

وجود مواد اضافی مانند مالتودکسترین در کره بادام زمینی مطلوب نیست. این ماده، نوعی شیرین‌کننده پرکالری است که از برنج، نشاسته  ذرت و سیب‌زمینی گرفته می‌شود. این ماده می‌تواند سطح انسولین و گلوکز خون را بالا ببرد. دور خرید کره بادام زمینی با مواد افزودنی را خط بکشید.

این موضوع را هم بدانید که موادی مانند مونوگلیسیرید و دی‌گلیسیرید به کره بادام زمینی اضافه می‌شوند تا از جدا شدن چربی کره از آن جلوگیری کنند. پس اگر دیدید که چربی کره از آن جدا شده و در قسمت بالایی ظرفش جمع شده، یعنی طبیعی است و در آن مواد افزودنی وجود ندارد.

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.