برای خرید و ثبت سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید >>

 

مرکز صادرات بادام مامایی – شرکت بازرگانی درینام

مرکز صادرات بادام مامایی – شرکت بازرگانی درینام – تامین کننده انواع بادام از جمله  بادام مامایی شهرکرد و آماده همکاری با تجار وبازرگانان خارجی

 

بادام مامایی

 

مرکز صادرات بادام مامایی - شرکت بازرگانی درینام

 

بادام مامایی یکیاز انواع بادام های ایرانی می باشد که به دلیل درشت بودن وداشتن دو مغز وطعم شیرین متمایز از بقیه ی بادام ها می باشد .این نوع بادام در اطراف زاینده رود و چهار محال بختیاری کشت وتولید می شود .درخت بادام مامایی چهار ساله است وهر سال از بقیه انواع بادام ها بیشتر بار می دهد .بادام مامایی مانند دیگر بادام ها در سایز های مختلفی عرضه می گردد .بادام مامایی علاوه بر طعم وشکل متفاوت خواص بی نظیری نیز دارد .درخت بادام برای  رشد به آب کمی احتیاج دارد و همین امر سبب شده تا با شرایط اقلیمی  وکمبود آی ایران سازگاری داشته باشد .

 

مرکز صادرات بادام مامایی

 

مرکز صادرات بادام مامایی - شرکت بازرگانی درینام

 

شرکت بازرگانی درینام یکی از بزرگ ترین مراکز صادرات بادام زمینی به کشور های مختلف جهان در ایران می باشد .این شرکت با تجربه کاری چند ساله و داشتن تیم مجرب وکارشناس  بهترین عملکرد را در حوضه صادرات و تجارت دارند .شرکت بازرگانی درینام بادام مامایی را از کشاورزان خریداری نموده وبدون واسطه وبا قیمت مناسب به دست شما تجار و بازرگانان گرامی می رساند .این محصول پر ارزش درسال های گذشته سبب وارد شدن ارز فراوان به کشور شده است .کشور هند بیشترین تقاضا کننده بادام مامایی می باشد .

 

 

سایز های مختلف بادام مامایی

 

نحوه اندازه گیری سایز مغز بادام مامایی  به این شکل هست که میزان صد گرم از مغز بادام را جدا کرده و دانه های این صد گرم را شمارش می کنیم میزان دانه در این صد گرم سایز بادام است.
این سایز ها به صورت زیر می باشد:

• سایز ۹۰-۸۰ یا ۵A
• سایز ۱۰۰-۹۰ یا ۴A
• سایز ۱۰۵-۱۰۰ یا ۳A
• سایز ۱۱۵-۱۱۰ یا ۲A
• سایز ۱۲۵-۱۲۰ یا A
• سایز ۱۳۵-۱۳۰ یا ES
• سایز ۱۴۵-۱۴۰ یا ESB
• سایز ۱۵۰ به بالا یا Mini

 

راهنمای فروش بادام مامایی

 

جهت اطلاع از قیمت وهمچنین دریافت مشاوره واطلاعات مورد نیاز در مورد خرید وفروش بادام مامایی با کارشناسان فروش داخلی یا خارجی ما تماس حاصل فرمایید ویا با درج اطلاعات خود در سایت منتظر تماس کارشناسان ما باشید .

 

فواید مصرف بادام

 

بادام حاوی مقدار زیادی چربی سالم ، فیبر ، پروتئین ، منیزیم و ویتامین E. از جمله مزایای سلامتی بادام می توان به کاهش سطح قند خون ، کاهش فشار خون و کاهش سطح کلسترول اشاره کرد. بادام همچنین می توانند گرسنگی را کاهش دهند و باعث کاهش وزن شوند.

 

 

فرم را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.